Віра не тільки в храмі, але й в душі. Енергодарці, на Великдень посидьте вдома!

Вже втретє з моменту запровадження в Україні та в Енергодарі зокрема карантинних заходів міська влада зустрічається з представниками релігійних організацій, аби з їх допомогою «достукатися» до прихожан храмів і переконати людей в тому, що віра – не тільки в храмі, а й у душі. І сьогодні, коли в Енергодарі зростає кількість захворівши на COVID-19, потрібно уникати скупчення людей, аби не наражати на небезпеку і себе, і оточуючих.

14 квітня у виконавчому комітеті міської ради знову відбулася чергова така  зустріч,  повідомляється на сайті міської ради.

Енергодарці, на Великдень посидьте дома

Цього разу в нараді з представниками релігійних організацій Енергодара і Кам’янсько-Дніпровського району взяли участь також працівники правоохоронних органів. 

«У зв’язку із загрозою поширення коронавірусу запроваджено ряд обмежень щодо проведення масових релігійних заходів. Богослужіння мають проводитись без присутності прихожан, за можливості їх необхідно перевести у режим онлайн-трансляцій. Масового освячення пасок також не буде, однак у торгових мережах та магазинах можна буде придбати вже освячену випічку» – йдеться в повідомленні на сайті.

Правоохоронці закликали голів конфесій провести широку інформаційну роботу серед парафіян щодо обов’язкового дотримання карантинних заходів. Окрім того, на період свят буде посилено пропускний режим при в’їзді до міста.

На період свят буде посилено пропускний режим при в’їзді до міста

Крім того, варто звернути увагу: на поминальні дні (а саме 26 квітня) кладовище в Енергодарі буде зачинено. Всіх жителів міста та району просять в ці дні залишатися вдома та дотримуватися карантину.

Енергодарців просять з порозумінням поставитися до тимчасових обмежень та не наражати себе та близьких на небезпеку. 

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Жителі Енергодара і районів перерахували 25,5 млн гривень військового збору

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X