На «вакцинальну» тисячу енергодарці можуть придбати необхідні для бібліотек міста видання

У Централізованій бібліотечній системі Енергодара стартувала акція «Зроби добро», у рамках якої містяни, які отримали «вакцинальну» тисячу у рамках програми «єПідтримка», можуть придбати книжки та подарувати їх бібліотекам Енергодара. Про це повідомляється на сторінці ЦБС.

«Зроби добро»: на «вакцинальну» тисячу  енергодарці можуть придбати необхідні для бібліотек міста книжки

За останні два роки бібліотечна система міста не отримувала кошти на придбання книжок, тому акція стане чудовою можливістю поповнити фонди.

Першими до ініціативи долучилися самі працівники ЦБС та колектив газети «РОСТ» – на 1000 грн вони придбали сучасні видання та передали їх бібліотекам.

Долучитися до акції «Зроби добро» можуть усі бажаючі. Кожна подарована книжка буде маркуватися наклейкою з емблемою «єПідтримка».

Принести та подарувати книги можна до Центральної бібліотеки, яка знаходиться на проспекті Будівельників, 22 з 08:00 до 17:00 (перерва – з 12:00 до 13:00). Телефон: 6-24-63.

Переглянути список книжок, які потрібні для читачів ЦБС, можна за посиланнями (для зручності в таблиці вказано посилання на видання у інтернет-книгарні, однак можна вибрати будь-який магазин, що працює з картками «єПідтримка»): https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-gMeGC1iUbNu163V2N_sJ5dqMvq_yAU_/edit?fbclid=IwAR01HMM0EyvCXXmIiEi8BGLafeU3GhSxLIkkHP7RQFuxPz8xMr5toUx7lIQ#gid=1307348995.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі до Дня Соборності України відбудеться фестиваль української патріотичної пісні

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X