На території Великобілозерської громади починаються навчальні збори підрозділу тероборони

Відсьогодні, 8 квітня, на території Великобілозерської громади розпочинаються навчальні збори підрозділу територіальної оборони.

Як повідомляється на сайті Великобілозерської громади, збори проводяться відповідно до Законів України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Указу Президента України від 01.05.2014 № 447/2014 «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави», спільного рішення Великобілозерської сільської ради та військового комісара Енергодарського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки з організації виконання заходів при формуванні 113-го окремого батальйону територіальної оборони від 20.05.2020 № 23/1-1166.  

Під Великою Білозеркою розпочинаються навчальні збори підрозділу тероборони
Під Великою Білозеркою розпочинаються навчальні збори підрозділу тероборони

Метою навчань є відпрацювання та перевірка системи управління територіальної оборони. Такі навчання дадуть змогу резервістам підрозділів територіальної оборони удосконалити навички у військовій справі, що забезпечить обороноздатність нашої держави.

Великобілозерська сільська рада звертається до громадян з проханням поставитись з розумінням до необхідності проведення навчальних зборів та не допускати паніки.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі спіймали двох жителів з наркотиками

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X