На самоізоляції в Енергодарі знаходяться 18 людей, троє повернулися в місто на днях

Як повідомляється на сайті Енергодарської міської ради, 16 квітня міський голова Павло Музика провів оперативну нараду з керівниками медичних закладів міста щодо поточної ситуації з поширенням COVID-19 на території Енергодара.

В Енергодарі  6 офіційно підтверджених випадків коронавірусу

Згідно оприлюдненої інформації, на сьогоднішній день в Енергодарі  6 офіційно підтверджених випадків коронавірусу, з них два – у дітей. У батьків дітей діагноз не підтверджено, їх стан нормальний. Троє інфікованих пацієнтів госпіталізовано до Дніпрорудненської лікарні з усім необхідним для їх лікування, решта перебувають на самоізоляції.

Всього медичними закладами проведено 60 експрес-тестів, три з них – позитивні. За останню добу відібрано 19 нових проб біоматеріалу для ПЦР-обстеження. Всього за весь період було відібрано 52 ПЦР-проби, 6 з них дали позитивний результат.

За останню добу відібрано 19 нових проб біоматеріалу

Під час наради обговорено питання щодо забезпечення медичних закладів необхідними засобами захисту та медикаментами, контролю за особами, які перебувають на самоізоляції, зокрема, тими, хто повернувся до міста з-за кордону. За вчорашній день до Енергодара прибули 3 людини, всього на самоізоляції перебувають 18 осіб, 44 зняті зі спостереження.

«Контроль за дотриманням їх ізоляції покладено на поліцію, за станом здоров’я – на сімейних лікарів, інформування про правила ізоляції здійснює лабораторний центр. Міський голова доручив керівникам медзакладів щоденно надавати звіти про стан пацієнтів, проведених тестів та лабораторних обстежень. Повна оперативна інформація буде щодня доводитися до відома всіх жителів міста через офіційні джерела» – йдеться у повідомленні на сайті міської ради.

МедіаЦентр Енергодр

Читайте також: У Запорізькій області 115 випадків коронавірусу, з них шість – в Енергодарі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X