На порядку денному виконкому – допомога енергодарським підприємцям та реконструкція школи боксу

Вчора, 22 липня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради.

Як повідомляє пресслужба міськради, одне з розглянутих питань стосувалося затвердження Порядку надання у 2021 році допомоги з міського бюджету застрахованим особам на період обмежувальних заходів, пов’язаних з COVID-19. Документ визначає механізм використання коштів бюджету для надання допомоги підприємцям, які не мали можливості працювати в період карантину через запроваджені обмежувальні заходи та у зв’язку з цим понесли збитки.  

Допомога надається найманим працівникам суб’єкта господарювання або фізичним особам-підприємцям, які отримали у 2021 році допомогу з державного бюджету в розмірі 8000 гривень та мають реєстрацію місця проживання на території Енергодара. Їм пропонується виплатити з міського бюджету по 6000 грн.

Для цього підприємцям та їхнім працівникам необхідно буде звернутися до Центру надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» (просп. Будівельників, 22) для подання заяви. До неї слід надати копію паспорта громадянина України, копію реєстраційного номера облікової картки платника податків та  реквізити рахунку, відкритого в АТ «Державний ощадний банк України». При собі треба мати оригінали документів. За цими заявами управління економіки міської ради сформує реєстри застрахованих осіб. Вони будуть виноситися на розгляд виконавчого комітету для затвердження, після чого передаватися до «Ощадбанку» для перерахування коштів.

Прийом документів триватиме протягом двох місяців – з 1 серпня по 30 вересня 2021 року.

Графік роботи ЦНАП «Єдиний офіс»: понеділок, середа, п’ятниця – з 08.00 до 15:00, вівторок, четвер – з 08:00 до 20:00 (без обідньої перерви).

За додатковою інформацією можна звернутися до відділу розвитку підприємницької діяльності управління економіки міської ради за телефоном 6-55-27.

Наступне питання порядку денного стосувалося погодження змін до Програми розвитку боксу в Енергодарі на 2019-2023 роки. Пропонується виділити додаткові кошти у розмірі 370 тисяч гривень на проведення технічного обстеження будівлі ДЮСШ з боксу ім. Володимира Манзулі для її подальшої реконструкції, коригування ПКД та проведення експертизи.

Необхідність у винесенні цього питання на позачергове засідання виконкому обґрунтована можливістю отримати фінансування на цей проєкт з Державного фонду соціального-економічного розвитку. Крім того, надати фінансову підтримку у проведенні ремонтних робіт висловило готовність керівництво профспілкового комітету ЗАЕС та ДТЕК Запорізької ТЕС. Члени виконкому одноголосно підтримали це рішення.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі у 1 та 2 мікрорайонах поступово підключають газ

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X