Минулого тижня у Василівському районі зафіксовано 44 порушення карантинних обмежень

Минулого тижня, з 13 по 19 вересня, до Василівського районного управління поліції та його структурних підрозділів надійшло 760 заяв і повідомлень про кримінальні події та адміністративні правопорушення. Із загальної кількості повідомлень 52 відносяться до категорії кримінальних злочинів. Про це повідомляє пресслужба управління.

Відносно 475 осіб поліцейські Василівського РУП склали адміністративні протоколи. З них 32 – на водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, тим самим порушуючи норми ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За результатами відпрацювання викликів, пов’язаних з домашнім насильством, 25 правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) КУпАП. Крім того, 12 громадян притягнуто до відповідальності за завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб (ст. 183 КУпАП).

Минулого тижня у Василівському районі зафіксовано 44 порушення карантинних обмежень

За сім днів працівники поліції виявили 44 порушень карантинних обмежень. За результатами реагування складено 4 адміністративні протоколи за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм (ч.1 ст. 44-3 КУпАП) та винесено 40 постанов на місці вчинення адміністративного правопорушення за перебування в громадських будівлях та транспорті під час карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту (ч.2 ст. 44-3 КУпАП).

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Поліція розповіла подробиці смертельної аварії у Великій Знам’янці

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X