Музейна магія: юні художники Енергодара долучаються до великого мистецтва

Художній виставковий зал Енергодара продовжує впроваджувати у свою діяльність актуальні інноваційні тренди. На цей раз спільно з дитячою художньою школою реалізовуються два нових проєкти – «Музейна педагогіка» та «Діти в музеї». Вони втілюються у життя на базі масштабної виставки «Ювілейна», присвяченої 85-річчю Дирекції художніх виставок України та 50-річчю Енергодара. Тут представлені оригінали творів видатних українських художників живопису.

У ХВЗ триває масштабна виставка «Ювілейна»
У ХВЗ триває масштабна виставка «Ювілейна»

Музейна педагогіка – досить новий, але вже популярний у всьому світі напрям навчально-виховної діяльності, оскільки він надає унікальну можливість повністю зануритися у творчу атмосферу.

За словами педагогів, такі заняття виводять освітній процес зовсім на новий рівень і дозволяють дітям ефективніше розвивати мислення, творчі здібності та набувати практичні навички. Учням художньої школи такі заняття припали до душі.

Музейна педагогіка – досить новий, але вже популярний у всьому світі напрям навчально-виховної діяльності
Музейна педагогіка– досить новий, але вже популярний у всьому світі напрям навчально-виховної діяльності

У Художньому виставковому залі запевняють, що цей пілотний проєкт не стане останнім і співпраця з дитячою художньою школою обов’язково триватиме й надалі.

А тим часом всі енергодарці також можуть на власні очі побачити шедеври українських митців. Зал відкритий для відвідувачів з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00. Ювілейна виставка триватиме до кінця вересня, тож не гайте часу.

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Засідання виконкому: про підготовку до зими та новий навчальний рік

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X