Молоде покоління Енергодара жартує про міського голову та «МДЛ»

4 квітня 2019 року  в Палаці культурі «Сучасник» пройшли змагання серед підлітків, які люблять пожартувати. Змагання з КВК у нашому місті проводяться щорічно і вже стали доброю традицією для наших школярів та для городян в цілому, які  цінують добрий та якісний гумор.

Енергодарські школярі  змагаються в умінні жартувати
В Енергодарі пройшли змагання з КВК

В цьому році учасниками змагань стали три команди «Агенство Недоюмора «5х5» (ЕНВК №5), «Завтрашній день» (Енергодарський багатопрофільний ліцей) та «Чебуреки» (ЕНВК «ЗНЗ-МНВК»). 

 Хтось  із них виходив на сцену  вперше, а у когось вже є і перемоги за спиною. Готуються до гри діти зі своїми керівниками команд. Як правило, це   шкільні педагоги-організатори, які і допомагають їм написати сценарій.

 Організаторами ж самої  гри цього року є відділ зі справ молоді та спорту та Енергодарське управління освіти.

Традиційно під час гри в КВК на дітей чекають п’ять  конкурсів: «Візитка», розминка «Давай зробимо селфі», конкурс капітанів «Блогер», «озвучування кіно» та «Домашнє завдання». 

Робота міського голови Енергодару стала предметом жартів учасників КВН
Школярі Енергодару жартують про міську владу

Не зважаючи на те, що на сцену виходить достатньо молоде покоління, жартують вони вже по-дорослому. Міські проблеми, що призводять до  непорозуміння населення з владою Енергодара, знайшли своє відображення навіть  у виступах  школярів. Діти жартують над передвиборчими обіцянками мера,  його  роботою в місті, появою  нової керуючої компанії «МДЛ», та ремонтом доріг. 

Нагородою для переможця змагань, яким стала команда «5х5» з ЕНВК №5, буде участь у фестивалі КВК, що пройде в Затоці Одеської області вже у вересні цього року.

Варвара Соболева, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Обіцяному НЕ вірити? В Енергодарі влада знову «будує» житловий будинок

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X