Молодь ЗАЕС створює квест-кімнату професій для школярів

Організація молоді Запорізької АЕС за підтримки адміністрації та профспілкового комітету створює квест-кімнату професій для школярів. Як повідомляє телебачення ЗАЕС, цікавий проєкт втілюють в рамках профорієнтаційної роботи на базі Енергодарської ЗОШ №7.

На базі Енергодарської ЗОШ №7 молодь ЗАЕС створює квест-кімнату професій для школярів
На базі Енергодарської ЗОШ №7 молодь ЗАЕС створює квест-кімнату професій для школярів

Як зазначив голова Організації молоді ППО ВП ЗАЕС Сергій Мошнік, ідея створення такої квест-кімнати виникла декілька років тому з конкурсу наукових доповідей, і активісти вирішили її реалізувати. Мета – зацікавити старшокласників стати частиною великої енергетичної родини.

Квест-кімната – це інтелектуальна розвага. Під час перебування у замкненому просторі гравці мають пройти кілька етапів, розв’язуючи певні завдання.

«Ми запрошуватимемо групу учасників і вони, діючи за сценарієм, повинні будуть прийти до якоїсь кінцевої цілі. Але для цього на кожному етапі потрібно «прожити» професію, наприклад, електрослюсаря чи лаборанта хімічної лабораторії. Якщо учасник буде вірно виконувати завдання, то кожне попереднє завдання стане розгадкою-ключем для переходу до наступного етапу. Тим самим в процесі гри школярі здобуватимуть знання і навички з тих цікавих та різноманітних професій, які є у нас на атомній станції», – розповів телевізійникам голова ради молодих фахівців Андрій Туз.

Ініціатори розраховують відкрити квест-кімнату вже на початку нового навчального року.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Стерилізацію безхатніх тварин Енергодара здійснять у найближчий час –…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X