Енергодарці спробували відгадати молодіжні сленги: було весело!

21 століття – епоха нанотехнологій, роботів і… хайпових молодіжних слів. Мова, якою зараз спілкуються діти і підлітки, не схожа на жодну мову світу. А все чому? Бо більшу частину життя сучасної дитини займає Інтернет з його правилами, можливостями й навіть мовою спілкування.

Раніше вульгаризми і жаргонізми панували в місцях позбавлення волі. Там «бувалі» люди створювали своєрідну атмосферу, і літературна мова для них була недоречною. Більшість слів і досі залишилися у нашому вжитку.

Жаргонізми- це завжди оновлююча лексика. Наприклад, в 90-ті роки був популярний вислів «шнурки у склянці». Зрозуміють лише діти дев’яностих! Аби батьки не зрозуміли, про що йде мова, тогочасні діти вигадували власний лексикон. «Шнурки у склянці» означало, що батьки сидять вдома і «до мене не можна».

Час йшов, діти підростали. Інтернет набував шалену популярність. З’являлися нові соціальні мережі, YouTube. Блогери стали заробляти величезні гроші. І найстрашніше, що на це «підсіли» діти, які почали активно розробляти нову молодіжну мову.

Нам стало цікаво, а чи розбирається старше покоління в тому, що в тренді зараз. Ми запропонували розшифрувати енергодарцям 6 найпопулярніших сленгів:

  1. Зашквар – ганьба, щось вже не популярне або поза нормою.
  2. Агриться- злитися.
  3. Чилиться- відпочивати, гуляти з друзями.
  4. Хейтер- людина, що вам заздрить.
  5. «Я ору»- голосно сміятися.
  6. Хайп –  щось популярне, «в моді».

Дорослі з великою зацікавленістю відгадували слова, і вийшло напрочуд весело! Детальніше дивіться в сюжеті МедіаЦентра.

Валерія Бабич, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте также: Энергодар – город добрых людей

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X