ПриватБанк в Енергодарі: щоб уникнути черг та зараження – користуйтесь мобільним банкінгом

Сфера банківських послуг в Енергодарі представлена дуже широко. В нашому місті з клієнтами працюють понад 10 різноманітних фінансових установ. Серед них – ПриватБанк, який працює в Енергодарі понад чверть століття.

Черги – найбільш слабке місце будь-якого банку. Саме на це скаржаться пенсіонери. Цікавляться наші глядачі і тим, чому в місті всього два відділення Привату, якщо раніше було набагато більше. Про це та  інше ми поговорили із керівницею енергодарського відділення.

«Звісно, черги є. Але ми намагаємося зробити все для того, щоб привчити і навчити своїх клієнтів  користуватися дистанційним банкінгом, проводити всі операції через додатки та Інтернет. І не наражати себе зайвий раз на небезпеку, створюючи черги».

Наразі  в Енергодарі діють два відділення – на вулицях Центральна, 4 і Козацька, 28. В них працюють в загальній кількості 3 каси. 7 банківських фахівців щоденно обслуговують клієнтів. На думку  керівниці, цього цілком вистачає, щоб надати послуги всім бажаючим.  Та, за даними фінустанови, на сьогодні її клієнтами є більша половина енергодарців.

 «Кількість співробітників банку відповідає по навантаженню кількості клієнтів. Якщо всі наші співробітники на роботі, ніхто не хворіє, тоді і каси працюють всі. Намагаємося працювати швидко»

Наскільки ПриватБанку вдається мінімізувати черги і чи дійсно такої кількості працівників вистачає на половину міста, вирішувати все ж таки клієнтам – задоволені вони чи ні. Натомість керівниця банку наголошує: якщо ваші літні родичі ще роблять платежі у відділеннях, навчить їх азам фінансової грамотності, допоможіть  користуватися банком онлайн. Адже майже всі послуги можна отримувати, не виходячи з дому. Тоді і черг не буде!

Аби уникнути черг і попіклуватися про своє здоров’я – користуйтесь мобільним банкінгом
Аби уникнути черг і попіклуватися про своє здоров’я – користуйтесь мобільним банкінгом

Також Олена Матковська розповіла нам, що задля здоров’я клієнтів в установах проводять санітарну обробку і провітрювання приміщень, є санітайзери, а робочі поверхні банкоматів та терміналів самообслуговування обробляють антисептичними засобами кожні 3 години.

Іванка Тамульонок, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі годують та обігрівають безпритульних людей

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X