У Дніпрорудному відбувся щорічний турнір зі змішаних єдиноборств ММА

Днями у Дніпрорудному  відбувся Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА. За Кубок Мінерфін – 2019 змагалися не тільки українські спортсмени, а й представники інших країн світу. Всього відбулося 12 поєдинків, які і визначили найсильніших – лідерів та переможців змагань. Урочисте відкриття турніру почалося з вітальних слів міського голови Дніпрорудного Юрія Коробова. Перші п’ять поєдинків були аматорськими, а от інші – вже високопрофесійні, в ході яких було дійсно «гаряче».

Новинкою цьогорічного турніру стала участь дівчат, які показали гарний результат  на рівні з чоловіками.

Дівчата також взяли участь у турнірі ММА у Дніпрорудному
У цьогорічному турнірі в Дніпрорудному взяли участь дівчата

Поважні гості турніру розповіли нам, які можливості відкриває перед спортсменами участь у такому заході.  Зі слів Максима Матжикова, кореспондента ліги WWFC, хлопці та дівчата  мають можливість себе проявити, та, при гарних показниках, відкрити двері у великий спорт.

Спортивний директор ліги WWFC Володимир Шимаров  також завітав до Дніпрорудного. Він зізнався нашим журналістам, що просто у захваті від видовищного турніру, та привітав усіх учасників з такою подією.

Спортивний директор ліги WWFC у захваті від цьогорічного турніру ММА

Володимир Шимаров, спортивный директор ліги WWFC привітав усіх учасників турніру

Неймовірний вирій гострих відчуттів, бої, які перехоплювали подих від небезпечних моментів, та сяючі очі вболівальників – це саме та атмосфера, яка зачаровує кожного присутнього на поєдинках такої категорії бойових мистецтв.

Медіа Центр вітає учасників турніру, та щиро бажає сил і наснаги в майбутньому! В здоровому тілі – здоровий дух!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Поможем вместе: мас-рестлер из Энергодара просит поддержки

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X