Ціна мітингу комунальників в Енергодарі – підвищення зарплати?

7 травня  в конференц-залі  Енергодарської міської ради працівники КП «Тепловодоканал» зібралися на  так званий мітинг за підвищення тарифів, відміну яких нещодавно протягом  15-ти годин відстоювали городяни. Не дивлячись на те, що більшість мешканців міста просто не спроможна сплачувати комунальні послуги й за старими розцінками, влада Енергодара вирішила остаточно відібрати останні копійки у тих, хто  немає змоги і так  повноцінно жити.

Працівники КП «Тепловодоканал» зібралися на  мітинг за підвищення тарифів
Працівники КП «Тепловодоканал» зібралися на  мітинг за підвищення тарифів

Проходив так званий мітинг не стихійно під стінами виконкому,   а в сесійній залі, з головуючими, які дуже впевнено зайняли місця в президії. Серед них, наприклад, був і відомий всім депутат Іван Сорока, який напередодні справно втікав від активістів «Громадського контролю». За словами керівників КП «Тепловодоканал», вони підготували звернення до міського голови, бо вважають, що скасовані тарифи  були законними, а сесія, на якій їх відмінили, проходила під величезним тиском.

В Енергодарі мітинг комунальників очолив депутат  Іван Сорока
Депутат Іван Сорока привів працівників «ТВК» на мітинг?

Сам же міський голова пожалівся комунальникам на те, що сесія була дуже емоційною, та рішення приймалися в страшенному емоційному напружені. Він довго і багато говорив, зокрема, про те, «що с ситуації треба виходити». Врешті, Павло Музика пообіцяв, що вже наступного дня, 8 травня, вони зберуться з депутатами та громадскістю для того, аби  вирішити усе остаточно.

Головним заохоченням  співробітників «Тепловодоканалу» прийти до міськради стало можливе підвищення  разом з тарифами і їх  заробітної плати. Зі слів самих присутніх, це їх цікавить більше за все. Також подейкують, що за явкою комунальників на цей захід особисто слідкувало керівництво КП мало не під особистий підпис кожного працівника.

Міський голова Енергодара охоче спілкувався з працівниками «ТВК»
Павло Музика пообіцяв знайти вихід із ситуації

Після завершення зібрання у будівлі виконкому робітники  комунального підприємства продовжили суперечки вже на вулиці.

Як виявилося,  присутні на цьому мітингу  були  не лише ті, хто вважає доречним підвищення тарифів, а й мешканці міста, які не уявляють, як житимуть далі в таких умовах. Про це, зокрема, емоційно говорили пенсіонери, по яким підвищення тарифів б’є найбільше.

В Енергодарі найбільше налякані новими тарифами пенсіонери
Позицію комунальників зовсім не поділяють енергодарські пенсіонери

Звичайно, працівники «Тепловодоканалу» теж є мешканцями Енергодара. Тож, оплата їх праці – важливе питання. І його повинна вирішувати міська влада, яка, нагадаємо, є розпорядником чималого бюджету міста. Але не слід забувати: як і всі, персонал «ТВК» також буде сплачувати за новими тарифами, якщо їх таки повернуть. Тоді питання: якою ж це має бути заробітна плата в комунальників, аби, на відміну всіх інших енергодарців, вони змогли собі це дозволити? І чи не в самих тарифах вона буде закладена?

Варвара Соболева, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар.

Читайте також: В Енергодарі відбулася своя революція Гідності

Мысли посетителей
  1. СЭМ :

    Понятно, что комунальщикам надо платить достойную зарплату, что бы они качественно оказывали коммунальные услуги. Но пусть коммунальщики не обольщаютья, что если даже тарифы хоть в 100 раз поднимут, то у них зарплата будет хорошая. Нет, так не будет пока такие барыги как Ваня Сорока, Соляник будут править в КП. Пусть они уменьшат аппетиты и перестанут воровать коммунальное имущество, и тогда тарифы буду обоснованные и зарплата коммунальщиков достойная. Ведь тарифы поднимут до небес, а ничего не изменится пока эти ненасытные свиньи будут у руля. Так что коммунальщики подумайте кого вы поддерживаете. После поднятия на 8-10 раз тарифов, вы так останетесь с такой же зарплатой, а ещё и платить будете огромную стоимость за ком.услуги.

    1. Антон :

      Поддерживаю! Люди начните думать головой!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X