«Місто у твоїй кишені» – мобільний спосіб вирішення місцевих питань енергодарців

Без якого сучасного гаджету на сьогоднішній день не обходиться майже жодна людина в світі? Звичайно, це мобільний телефон. Ми настільки звикли завжди тримати під рукою цей маленький, але доволі життєво необхідний пристрій, що вже не уявляємо свого життя без смартфону. Мобільний телефон в житті людини є незамінним помічником, він несе користь тим, хто цінує свій час і не готовий витрачати його даремно. Дякуючи багатьом мобільним додаткам, можна значно спростити собі життя. Так, в Енергодарі, розробники з компанії RightCodeIT за підтримки Енергодарського інституту ім. Р. Хеноха з власної ініціативи створили корисний та зручний мобільний додаток для жителів свого міста під назвою «Місто у твоїй кишені».

«Два роки тому в нас було бажання зробити зручний та комфортний мобільний додаток, який допоможе місцевим жителям вирішувати деякі місцеві проблеми у своєму телефоні», – розповів розробник проєкту «Місто у твоїй кишені», Chief technical officer RightCodeIT Сергій Міщенко

Розробник проєкту «Місто у твоїй кишені», Chief technical officer RightCodeIT Сергій Міщенко
Розробник проєкту «Місто у твоїй кишені», Chief technical officer RightCodeIT Сергій Міщенко

Проєкт розпочав звій розвиток ще з кінця 2019 року. Протягом цього часу розробники постійно працювали над розвитком функціоналу, створювали постійні оновлення та вводили в експлуатацію тестові версії додатку. Найперший бета-випуск відбувся навесні поточного року і вже включав у себе певний перелік корисних функцій для енергодарців. На сьогоднішній день у додатку вже реалізовано перелік деяких ключових функцій. Серед них: моніторинг міського транспорту, перенос дисконтних карток у додаток, функція подачі показників лічильників до «Тепловодоканалу», прогноз погоди та інші цікаві функціонування.Не менш зручною функцією у додатку є і те, що кожен онлайн-торговець, який займається продажом певних товарів та послуг, може зареєструвати свій інтернет-бізнес. Також у інтерфейсі цієї програми можна знайти телефонний довідник різних служб, підприємств міста та послуг автоперевізників.На теперішній час безкоштовний додаток можна встановити лише для користувачів платформи Android, та вже до кінця року розробники планують запустити програму і для власників IOS.  «Разом із виходом версії для користувачів IOS, ми запустимо ще одну цікаву функцію, яку одночасно побачать всі користувачі нашого додатку», – заінтригував Сергій Міщенко.Цікавим стало і те, скільки людей беруть участь у розробці такого доволі нелегкого додатку, адже, насправді це колосальна праця. 

«Наша команда зараз складається з 5 осіб. Але ми завжди готові бачити нових людей, у котрих так само будуть «горіти очі», які будуть готові до співпраці, тим самим отримувати власний досвід від такої цікавої роботи», – відзначив розробник проєкту «Місто у твоїй кишені», Embedded developer RightCodeIT- Павло Стьопкін

Розробник проєкту «Місто у твоїй кишені», Embedded developer RightCodeIT- Павло Стьопкін
Розробник проєкту «Місто у твоїй кишені», Embedded developer RightCodeIT Павло Стьопкін

Редакція МедіаЦентра бажає ініціаторам проєкта знайти гідних людей у свою команду і зичить успіхів та наснаги у розпочатій справі.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Чи готові енергодарці іти на місцеві вибори?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X