Міський голова представив колективу Енергодарської СМСЧ нового директора – Сергія Селевича

Сьогодні, 13 січня, міський голова Дмитро Орлов представив колективу КНП «СМСЧ» нового керівника медзакладу – Сергія Селевича. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Міський голова Дмитро Орлов представив колективу Енергодарської СМСЧ нового директора – Сергія Селевича

Сергій Олексійович переміг у конкурсі на зайняття посади директора медсанчастини 21 грудня. Контракт з ним укладено терміном на 3 роки. 

Сергій Селевич народився у 1977 році. Закінчив Запорізький державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа» (лікар), Запорізький державний інститут удосконалення лікарів за спеціальністю «Нервові хвороби» (магістр медицини), Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (магістр). Має почесні відзнаки Міністерства охорони здоров’я України та Почесне звання «Заслужений лікар України» (2016 р.).

Новий директор Енергодарської СМСЧ має багатий досвід роботи у сфері охорони здоров’я та адмініструванні. Загальний стаж його роботи складає 21 рік. У 2009-2018 роках Сергій Олексійович працював головним лікарем Мелітопольської центральної районної лікарні, у 2018-2019 рр. – головою Мелітопольської райдержадміністрації Запорізької області, у 2019-2020 рр. – головою Приазовської райдержадміністрації Запорізької області, у 2020-2021 – медичним директором Одеської клінічної лікарні на залізничному транспорті філії «Центр охорони здоров’я» АТ «Укрзалізниця». З квітня 2021 року по теперішній час працював заступником начальника з організаційно-методичної роботи відділу охорони здоров’я Мелітопольської міської ради.

Міська влада ставить новому керівникові головну задачу – подальший розвиток медичного закладу, який повинен заробити репутацію одного з найкращих в регіоні. У свою чергу Сергій Селевич пообіцяв виправдати наданий йому кредит довіри.

Міський голова подякував за роботу Віктору Шелаєву

Міський голова також подякував за роботу Віктору Шелаєву, який півроку виконував обов’язки директора КНП «СМСЧ» в скрутний для медичного закладу час.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Побачити невидиме в жіночому тілі допоможе гістероскопія в Енергодарській…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X