Міський голова Енергодара скликає депутатів на позачергову сесію (ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ)

Gepostet von Олег Ефимов am Dienstag, 27. November 2018

Завтра, 27 листопада 2018 року, о 13.00, міський голова Енергодара Павло Музика ініціює проведення позачергової сесії міської ради.

У порядку денному цього засідання наразі значиться 31 питання. І перші три з них – про передачу комунального майна з балансу КП ПКВ на баланс Управління комунальної власності, КП «Чисте місто», КП «Тепловодоканал», «Міськзеленбуд», «Комунальні системи», «Єдині інформаційні системи», які були створені не так давно. З чим саме це пов’язано (чи то з боргами ПКВ , чи то з наміром взагалі закрити підприємство, чи ще з якими ідеями нашої влади) поки що сказати важко. Сподіваємося, що завтра причини для такого кроку будуть оголошені.

Крім того, згідно порядку денного, з новими комунальними підприємствами мають намір укласти договори позички і надати їм земельні ділянки у постійне користування. А от КП ПКВ, навпаки, припинити право постійного користування земельними ділянками.

У порядку денному – безліч цікавих комунальних питань….
Міський голова Енергодара скликає депутатів на позачергову сесію

Наступне питання звучить так: «Про передачу комунального житлового фонду». І є підозра, що в цьому контексті випливе «Місто для людей Енергодар».

Окрім того, планують внести зміни в бюджет Енергодара 2018 року і затвердити звіт виконання бюджету за 9 місяців. А ще затвердити зміни до програми реформування ЖКГ, програми розвитку і удосконалення медичної допомоги в Енергодарі, використання коштів так званого екофонду (за рахунок якого, до речі, зараз в Енергодарі ремонтують дороги під гаслом реконструкції зливних стоків),  та ще декілька вельми цікавих питань.

Тож, якщо вам цікаво, які саме рішення прийматимуть народні обранці на чолі з міським головою та як їх аргументують, є змога побачити це на власні очі.

Читайте також: Многие жители энергодарских многоэтажек не имеют возможности выйти на улицу

Мысли посетителей
 1. Неравнодушный житель :

  Вадим Рябуха-Барбара Стрейзанд.Смотреть с 15 минуты!

  1. Арбуза :

   Это красава

  2. Анонім :

   Он болеет за Энергодар

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X