Міська влада про безлад на енергодарському комунальному підприемстві

Сьогодні, 6 травня, представники міської влади прокоментували незрозумілу для багатьох енергодарців  ситуацію, яка виникла на комунальному підприємстві «Комунальні системи». Вже декілька днів на підприємстві відбуваються події, які вимагають від влади негайних дій.

«Вчора зранку, на початку робочого дня, з’явилась інформація, що на робочому місці відсутні і директор, і заступник підприємства. З цього приводу розпорядженням міського голови була створена комісія для перевірки трудової дисципліни. За результатами цієї комісії з’ясовано, зі слів старшого інспектора з кадрів КП «Комунальні системи», що місце знаходження керівника підприємства невідомо і взагалі він перебуває на лікарняному, а його заступник на той момент перебував у військовому комісаріаті на медичній комісії»,– повідомив міський голова Дмитро Орлов.

Міський голова Енергодара  Дмитро Орлов
Міський голова Енергодара  Дмитро Орлов

Для життєзабезпечення  міста КП «Комунальні системи» наразі має стратегічне значення, оскільки відповідає за роботу міського  кладовища, дорожнього господарства та електричних мереж 1 та 2 мікрорайонів. Тому залишати підприємство в таких умовах без нагляду керівництва неможливо.

«Тому було прийнято рішення про призначення тимчасово виконуючого обов’язки, до виходу з лікарняного директора підприємства Анатолія Міронова. Наступні події викликали справжній суспільний резонанс. Анатолій Міронов зайшов на територію комунального підприємства, отримав по акту прийому передачі печатку підприємства та приступив до виконання своїх повноважень. У другій половині дня з’явився заступник директора КП «Комунальні системи» і почались досить незрозумілі дії. Після чого з’явилась група запорізьких юристів. А ближче до вечора з’явились представники невідомих силових відомств, які також зайшли на територію КП. Під час цих подій були присутні і представники депутатського корпусу і громадськості, які намагались надавати об’єктивну інформацію містянам про перебіг тамтешніх подій», – розповів  Дмитро Орлов.

Коментарі міської влади про ситуацію на КП «Комунальні системи»
Коментарі міської влади про ситуацію на КП «Комунальні системи»

Та на цьому ця резонансна історія не завершується.

«Сьогодні зранку т.в.о директора КП «Комунальні системи» Анатолія Міронова не допустили на підприємство. Про цей факт вже складений відповідний акт. Тобто зараз склалася ситуація, яка потребує негайного вирішення. Виходячи з цього, депутати зібрали необхідну кількість підписів для термінового скликання позачергової сесії, яка відбудеться завтра, 7 травня, о 14:00, для прийняття термінових рішень стосовно діяльності КП «Комунальні системи»,–  повідомив міський голова.

Про те, що думають інші представники міської влади щодо останніх подій на комунальному підприємстві – дивіться у нашому сюжеті. 

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі – квітуча весна: насолоджуймося моментом!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X