Мер звітував, енергодарці – обурювалися й дивувалися

Енергодарці публічно оцінили роботу Павла Музики. Більшість  – незадовільно

18 грудня 2018 року міський голова Павло Музика звітував перед енергодарцями. Вже традиційно на початку він зачитав чималий текст, в якому йдеться про всі ті блага, які відбулися в Енергодарі протягом року в комунальній, бюджетній, соціальні й та інших сферах. На думку мера, робота в місті зроблена велика, а за її підсумками Енергодар гідно виглядає на фоні інших міст області.

Міський голова Енергодара Павло Музика
Мер Енергодар відзвітував перед громадою

От тільки чомусь думка енергодарців, які один за одним виходили до мікрофону, аби поставити наболілі питання чи просто дорікнути меру у невиконанні обіцянок, помітно дисонує с офіційним оптимізмом влади. Люди обурювалися проблемами, які поглинули Енергодар. Наприклад, багато говорили про непрацюючі ліфти.

На звіті мера Енергодара багато говорили про непрацюючі ліфти
Люди обурювалися проблемами, які поглинули Енергодар

Цілком прогнозовано підняли на звіті й наболіле питання покрівель. Адже постійні затоплення квартир – нажаль, сумна реальність Енергодара. Та це не єдині проблеми, які турбують енергодарців. Тож, роботу мера переважна більшість містян не готова оцінити схвально.

І хоча Павло Музика практично не надав конкретних відповідей, посилаючись на тендери, недолугих підрядників, погодніумови й обіцяючи все доробити в наступному році, сам міський голова навряд чи згоден з такою оцінкою. Особисто він пишається змінами, які відбуваються вЕнергодарі. Наприклад, щодо ремонту міських доріг. Та знову знайшлися ті, хтоне так захоплено, як влада, оцінює цю роботу. Бо ж є питання і до вартості, і до якості ремонту. Так, голова ГО«Громадський контроль Енергодара» Олександр Дєвочкін зазначив, що вартість одного кілометру дороги у 46 мільйонів вкрай захмарна.

Вартість ремонту одного кілометру дороги у 46 мільйонів вкрай захмарна
У енергодарців є питання і до вартості, і до якості ремонту доріг

А от ще одної улюбленої серед містян теми (завдяки Павлу Музиці) він сам усіляко уникав. Мова йде про керуючу компанію «Місто для людей Енергодар». Коментувати роботусвого протеже мер не захотів. Та ощасливив черговим ноу-хау, яке чекає намістян з наступного року  – гаряча лінія, на яку можна буде звертатися з усіх проблем, з’явиться в 2019 році. Куди звертатися зараз, не зрозуміло, адже останнім часом МДЛ вкрай неохоче спілкується с містянами.

Заради справедливості варто сказати, що серед великої кількості критики на адресу мера прозвучали й слова подяки – за відкриття в Енергодарі гемодіалізного відділення. Та наразі там залишилося чимало проблем, які треба негайно віришувати. Наприклад, з забезпеченням безперебійного водопостачання.

Натомість, як негативний відзначили той факт, що звіт було призначено на 15:00, в робочий час. І багато хто так і не зміг поставити свої питання особисто. Проте в залі було дуже багато працівників бюджетної сфери, наприклад, педагогів, яким робочий час чомусь як раз не став на заваді…

Каріна Стрєльнікова, Сергій Гаврільченко МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Кращі маленькі боксери Запорізької області підкорили енергодарський ринг

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X