Мер Дніпрорудного постав перед судом за перешкоджання журналістській діяльності

На офіційному сайті прокуратури Запорізької області оприлюднено інформацію про те, що Токмацький районний суд визнав винним мера одного з міст області в перешкоджанні журналістській діяльності.

Мера Дніпрорудного суд визнав винним в перешкоджанні журналістській діяльності
Мер Дніпрорудного постав перед судом за перешкоджання журналістській діяльності

В повідомленні йдеться, що ще взимку 2016 року журналіст Інформаційного агентства «IPnews» збирав інформацію щодо роботи комунального унітарного підприємства «Наш дім», підпорядкованого одній з міських рад регіону. Проте голова міста Запорізької області вчинив перешкоджання такій журналістській діяльності та не надав можливості журналісту у повному обсязі зафіксувати зібрану інформацію.

Після чого повідомлення журналіста про вказані події було розглянуто у порядку Закону України «Про звернення громадян». Водночас, вбачаючи в діях посадової особи ознаки кримінального правопорушення, місцевою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань зареєстровано відповідне кримінальне провадження.

Завдяки зібраним досудовим слідством доказам вини посадової особи у вчиненні злочину відносно журналіста, обвинувальний акт стосовно міського голови за фактом  вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 171 КК України (умисне перешкоджання журналістській діяльності) було скеровано до суду, яким  посадову особу визнано винною та призначено покарання у вигляді штрафу.

За інформацією сайту «Актуально», посадовою особою, про яку йде мова, є очільник Дніпрорудного Юрій Коробов.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі чоловік обікрав розважальний центр

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X