Вода, дороги, медицина: мер Дніпрорудного озвучив плани на п’ятирічку

Дніпрорудне – одне з найбільших міст укрупненого Василівського району. Після нещодавніх виборів в органи місцевого самоврядування тут змінився очільник – замість Юрія Коробова міським головою став Євгеній Матвєєв. Звісно, у жителів чимало запитань з приводу подальших перспектив 20-тисячної громади та пріоритетів у роботі нової влади. Тож МедіаЦентр вирішив ліквідувати цей інформаційний пробіл та зустрітися з новим очільником Дніпрорудного, аби поставити запитання, що хвилюють містян.

Міський голова Дніпрорудного Євгеній Матвєєв
Міський голова Дніпрорудного Євгеній Матвєєв

Віднедавна Дніпрорудне стало центром об’єднаної територіальної громади, в яку, окрім міста, увійшли також села Златопіль та Маячка. Що це змінює та як таке об’єднання вплине на подальшу життєдіяльність громади, які нові виклики та ризики постають перед ОТГ? Про все це, а також про міський бюджет на наступний рік та про пріоритети роботи на найближчі роки нам детально розповів новообраний мер Дніпрорудного. Всі подробиці дивіться у нашому сюжеті.  

Як розвиватиметься Дніпрорудненська ОТГ у найближчі роки?
Як розвиватиметься Дніпрорудненська ОТГ у найближчі роки?

Фінальне запитання, яке ми поставили Євгенію Матвєєву, звучало так: «Якою Ви бачите Дніпрорудненську об’єднану територіальну громаду через 5 років?», на що мер відповів коротко: «Успішною!». Тож хочеться сподіватися, що так і буде. Що обіцянки не стануть цяцянками, а все-таки втіляться у життя.

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: ПриватБанк в Енергодарі: щоб уникнути черг та зараження – користуйтесь мобільним…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X