Запорізькі медики масово звільняються з роботи

Майже весь молодший медперсонал Запорізької обласної інфекційної лікарні написав заяви на звільнення. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Запорізької обласної ради Геннадій Фукс, який нині лікується від коронавірусу.

Запорізькі медики почали масово звільнятися з роботи

За словами Фукса, причина звільнення медиків – невисокі зарплати і високий ризик заразитися вірусом COVID-19.

Окрім того, про масове звільнення лікарів в своєму відеозверненні також повідомив депутат облради Юрій Ружин. Посилаючись на інформацію від головлікаря Запорізької обласної клінічної лікарні Ігоря Шишки депутат зазначив, що в закладі сьогодні працює на 200 медиків менше, ніж це було на початку року. Окрім цього, 500 осіб з персоналу взяли відпустки за свій рахунок. Переважно це молодший медичний персонал медзакладу.

Відомо, що запорізька медицина наразі перебуває у скрутному становищі та потребує термінового фінансування. На підтримку діяльності медичних закладів регіону потрібно щонайменше 400 мільйонів гривень.

У п’ятницю, 3 квітня, депутати Запорізької облради зберуться на позачергову сесію. Планується, що буде прийнято рішення про перерозподіл коштів з інших регіональних програм на боротьбу з коронавірусом та підтримку медичних закладів. Однак це лише частина потрібної суми – близько 110 мільйонів гривень.

Читайте також: Шикуйсь по двоє, без масок – зась! Що варто знати про посилення карантину

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X