Як медикам із сусідніх сіл дістатися на роботу в Енергодарську лікарню?

Враховуючи пандемію коронавірусу, медичні працівники наразі – чи не найцінніший та найважливіший персонал у всьому світі. Україна, та зокрема Енергодар, не виключення. До чого це ми? Не секрет, що в Енергодарській СМСЧ  працюють медики, які живуть в сусідніх селах. Більше того, їх дуже багато. Лікарі, медсестри, медбрати, санітарки та інші не менш важливі працівники міської лікарні мешкають в Іванівці, Благовіщенці, Нововодяному, Новодніпровці, Дніпровці. Та й це не всі села, які знаходяться поряд з Енергодаром.

Як медикам із сусідніх сіл дістатися на роботу в Енергодарську лікарню?

На час карантину громадський транспорт, який забезпечував їм безперешкодне пересування, не функціонує. Виникає гостре питання: як медикам дістатися на роботу в лікарню і потім додому після зміни? Чому міська влада закриває на це очі та навіть не намагається забезпечити людям хоч який спецтранспорт? Невже вони вважають, що в умовах пандемії легко знайти заміну медикам, які зараз, на жаль, вимушені самостійно вирішувати  цю нагальну проблему?

Як медикам дістатися на роботу в Енергодар і потім додому після зміни?

Особливо дивним існування проблеми виглядає на фоні того, що нам регулярно  нагадують про недостатню кількість медперсоналу в Енергодарі. Це питання стосується й адміністрації Енергодарської лікарні. Адже керівництво не може не знати, що велика частина їх працівників живе за межами міста.

Сподіваємося, що проблема з транспортом для медиків, які мешкають в сусідніх селах,  вирішиться якнайшвидше! Медіа Центр щиро вдячний всім працівникам медичних закладів Енергодара, які сумлінно виконують свою роботу. Бажаємо вам міцного здоров‘я!

Читайте також: Енергодар на карантині: поліція перевірятиме автівки на в’їзді в місто

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X