Енергодарська влада змушує містян укладати договори з МДЛ?

Днями на будинках в 1 і 2 мікрорайонах Енергодара з’явилося оголошення від ПАТ «Запоріжгаз», в якому йшлося про те, що найближчим часом мешканці цієї частини міста можуть залишитися без газу.

Енергодар може залишитись без газу?
Енергодарцям загрожують відключенням газу в будинках

Звичайно, занепокоєні містяни вирішили з’ясувати, що відбувається. Та в місцевому «газовому господарстві» будь-яких роз’яснень їм не надали. Натомість, на дверях вони побачили ось таке оголошення:

Газова служба радить енергодарцям звертатися до міської влади
Газова служба радить енергодарцям звертатися до міської влади

Журналісти МедіаЦентра намагалися отримати коментарі у виконкомі. Та оскілки сьогодні «судний день» і представники влади зараз знаходяться в Запоріжжі, поспілкуватися на камеру поки що не вдалося.

Попри те стало відомо, що причиною такого  радикального  рішення, наслідками якого може стати відключення будинків Енергодара  від газифікації, згідно оголошення від акціонерного товариства «Запоріжгаз», стала відсутність договору на експлуатацію  внутрішньобудинкової газорозподільної системи. Про це, зокрема, йдеться  в інформаційному повідомленні, яке сьогодні, 6 травня, було оприлюднено на офіційному сайті Енергодарської міської ради.

За інформацією ПАТ «Запоріжгаз», газопостачання буде припинено до таких будинків: вул. Молодіжна, буд. №№9, 11, 15, 17, 19, 23, 25, 27 (1, 2), 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43. Проспект Енергетиків, №№1, 2, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13. Проспект Будівельників, №№2, 4, 6, 10, 12, 16, 18, 19, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36. Вулиця Юності, №№1, 2, 3, 4, 5, 7. Вулиця  Українська, №№ 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 39. Вулиця Придніпровська, №№4, 6, 8.

Міська влада коментує ситуацію щодо газопостачання в Енергодарі
Інформація з сайту Енергодарської міської ради

Зокрема, в повідомленні також йдеться про те, що для укладання договору з ПАТ «Запоріжгаз» містянам необхідно  буде  в обов’язковому порядку звернутися до керуючої компанії  «Місто для людей», яка  є утримувачем будинків, та укласти з нею договір на послуги з обслуговування газових мереж. Після цього, керуюча компанія  вже укладатиме договір з «Запоріжгаз» для надання даного виду послуг.   

Ця заява не на жарт занепокоїла мешканців міста. Люди збентежені, та не знають, чого чекати далі. Звичайно, оцінку правомочності такого кроку мають дати професійні юристи. Попередньо можемо зробити висновок, який лежить на поверхні. Вся ситуація дуже вже схожа на шантаж на користь керуючої компанії «МДЛ», яка не може існувати без коштів платників. А платники, як відомо, платити не хочуть. Тож, придумали спосіб, як «нахилити» мешканців зразу двох мікрорайонів міста. По-перше, аби платили, по-друге, аби укладали особисті договори. Так це чи ні, ми обов’язково з’ясуємо та проінформуємо вас найближчим часом.

Читайте також: В Енергодарі відбулася своя революція Гідності

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X