ТОВ «МДЛ Енергодар» програло касацію в Верховному суді України!

Мабуть, енергодарці, які не визнають правомочність діяльності ТОВ «Місто для людей Енергодар», і, відповідно, принципово не сплачують за її рахунками, помітили, що останнім часом керуюча  компанія помітно активізувалася. І перш за все в частині, так би мовити, залякувань неплатників. Мовляв, хто не платить за рахунками  – буде відповідати перед судом. У поштових скриньках городян з’явилися вкрай сумнівні з юридичної точки зору попередження –  претензії. Що цікаво, не від «МДЛ», а від директора ТОВ «Правовий та фінансовий центр» Н. Є. Гребенюка.

ТОВ «МДЛ Енергодар» програло касацію в Верховному суді України!

Що це за контора така? Цитуємо з повідомлення: «ТОВ «Правовий та фінансовий центр» м. Київ укладено договір на надання послуг ТОВ «Місто для людей Енергодар»… надає послуги правового забезпечення, представництва інтересів та комплексу дій, спрямованих на стягнення заборгованості..» В соціальних мережах цій конторі енергодарці дали більш коротке визначення – звичайнісінькі колектори. І дійшли висновку, що цей папірець – профанація.  А тепер от містяни отримали цікаві платіжки від «МДЛ» за березень, в яких з’явилася нова графа – «пеня». Та на яких підставах? Адже в даному випадку тільки суд може зобов’язати  сплачувати борги. І то  за умови, що є договір між ТОВ і конкретним споживачем послуг, що послуги надавалися, а «МДЛ» в цілому працює в Енергодарі  на законних засадах. І саме в цьому полягає болісний для компанії момент.

Сьогодні нам стала зрозуміла така активізація «МДЛ Енергодар». Виявилося, що 18 березня цього року Верховний суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду задовольнив касаційну скаргу Миколи Захарова і Тетяни Баляби. Суд постановив скасувати ухвалу Третього апеляційного суду від 24 вересня 2019 року і направити справу для продовження розгляду до суду апеляційної інстанції.

 «Постанова набирає законної сили з дати її прийняття, є остаточною і оскарженню не підлягає» – йдеться в  рішенні Верховного суду України.

Перезавантаження: «МДЛ Енергодар» програло касацію в Верховному суді України!

Тобто, вже очевидно, що ставити крапку в питанні щодо законності призначення «МДЛ Енергодар» управителем багатоквартирних будинків рано. Тепер суд наново буде розглядати цю справу. На фото нижче ви можете ознайомитися з вимогами позивачів та пригадати перебіг скандальних подій.

Ставити крапку в питанні щодо законності призначення «МДЛ Енергодар» рано.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі медики зробили вже 11 тестів на COVID-19

1 Комментарий
  1. Олег :

    Суд постановив скасувати ухвалу Третього апеляційного суду від 24 вересня 2019 року і направити справу для продовження розгляду до суду апеляційної інстанції. – все это ерунда.

    Тут формальные причины для продолжения слушания дела по сути. Тогда как есть решения апелляции, которое уже подтвердило правомерность действий ТОВ «Місто для людей Енергодар»… Так что попытка создать сенсацию на пустом месте – провалилась.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X