В Енергодарі компанія “МДЛ” подала в суд на депутата міськради

Керуюча компанія «Місто для людей Енергодар» подала до Енергодарського міського суду заяву з метою захисту ділової репутації та спростування неправдивої інформації.

В Енергодарі компанія "МДЛ" збирається судитися з депутатом міськради
Компанія “МДЛ” хоче, чтобі Сергій Хоролець спростував “недостовірну інформацію”

Заява була подана стосовно депутата Енергодарської міськради Сергія Хорольця через його публікації в соцмережі Facebook від 4 квітня 2019 року.

Так, депутат опублікував відео зборів з мешканцями будинків по вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів, 26, 28, 30, яке, на думку «МДЛ» містить неправдиву інформацію.

На відео зафіксовано, як Хоролець звертається до мешканців з «проханням» не платити керуючій компанії. Крім того, прозвучала інформація щодо тарифів керуючої компанії, яка не відповідає дійсності, а також інформація про нібито незаконну діяльність. Такі протиправні дії і заклики підривають соціально-побутову ситуацію в Енергодарі в сфері обслуговування і надання послуг ЖКГ населенню, – йдеться в повідомленні «МДЛ».

Компанія просить суд визнати інформацію недостовірною і такою, що негативно впливає на ділову репутацію «Місто для людей Енергодар» і зобов’язати Сергія Хорольця спростувати її.

Крім того, «МДЛ» подала до Енергодарського відділ поліції заяву про вчинення Сергієм Хорольцем кримінального злочину по ст. 206 КК України ( «протідія законній господарській діяльності).

Читайте також: Пенсіонери Енергодара продовжують боротьбу за чесні та прозорі тарифи «ТВК»

Мысли посетителей
  1. Сергей :

    всадил людей в долги а теперь и за твк всаживает кучу народа без зарплат сидят я так думаю осталось не долго и вскоре ему просто голову оторвут жители города

  2. Fagor0104@gmail.com :

    Нагнут3 они вас

  3. Врач :

    Музыку на гиляку

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X