В Енергодарі зміниться рух автобусів ЗАЕС

В Енергодарі з п’ятниці, 20 березня, буде змінено маршрут руху автобусів ЗАЕС. Повідомляють, що з метою мінімізації ризиків розповсюдження коронавірусу COVID-19 контактним шляхом серед населення.

В Енергодарі з 20 березня зміниться рух автобусів ЗАЕС

Таким чином від завтра з 5:00 автобуси будуть рухатися за маршрутом:

  • по вул. Молодіжній робити поворот ліворуч на вул. Курчатова з подальшим виїздом на пр. Будівельників та далі до Прохідних №2 та №1.

За вищезазначеним маршрутом будуть задіяні наступні зупинки:

  • по вул. Молодіжній – лише одна зупинка №2 (Ринок);
  • по вул. Курчатова – зупинка вул. Курчатова (біля пішохідного переходу);
  • по пр. Будівельників – зупинки №9 (Грязелікарня) та №10 (БК Сучасник);

Рух автобусів через перший мікрорайон тимчасово буде припинений. У перевезенні персоналу також будуть задіяні автобуси малої місткості.

На всіх транспортних засобах, задіяних у перевезенні персоналу, будуть встановлені інформаційні таблички «Прохідна 2-1».

Автобуси будуть подаватися на вказані зупинки цілеспрямовано та рухатися без заїзду на інші зупинки відразу на Прохідну №2, а потім на Прохідну №1.

Перевезення персоналу в автобусах буде здійснюватися виключно на сидячих місцях, що облаштовані заводом-виробником.

Перевезення персоналу з роботи у вечірній час буде здійснюватися без змін від Прохідної №1 та Прохідної №2 (виключно на сидячих місцях, що облаштовані заводом-виробником, за вказаним вище маршрутом через вул. Курчатова).

Перевезення оперативного персоналу у робочі дні (понеділок – п’ятниця, з 13:50 по 14:10), вечірній час та вихідні дні буде здійснюватися за існуючим маршрутом руху автобусів (без змін).

Співробітників ЗАЕС просять взяти до уваги вимушені зміни у маршруті та виходити на зупинки заздалегідь, а також із порозумінням поставитися до таких обставин та бути взаємоввічливими.

Дата та час відновлення маршруту руху автобусів будуть повідомлені додатково.

Читайте також: Енергодарцям на замітку: як отримати послуги Пенсійного фонду під час карантину

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X