«Малюємо музику»: в Енергодарському ХВЗ вперше відбувся незвичайний захід для юних художників

У сюжеті використані композиції Ольги Попової

Вперше в Енергодарі у  художньому виставкому залі у вівторок, 25 січня, відбувся чарівний та незвичайний захід «Малюємо музику». Так звану зустріч віч-на-віч музики та живопису організували адміністрація та учні дитячої музичної та художньої шкіл разом з художнім виставковим залом. Учасниками заходу організатори обрали художників саме випускних класів.

Справжню творчу музичну атмосферу учасникам створила викладачка Дитячої музичної школи, композиторка Ольга Попова. Жінка складає музику в різних стилях, жанрах та напрямках. В творчій біографії Ольги Олександрівни зустрічається симфонічна музика, вокальна та інструментальна.

Викладачка композиції Дитячої музичної школи, композиторка, членкиня Національного союзу композиторів України Ольга Попова

Цікаво, як намалювати те, чого не видно? І взагалі, можливо це чи ні? Композиторка запевнила, що завдяки спільним зусиллям музику все ж можливо візуалізувати.

Для юних художників композиторка по черзі зіграла дві власноруч написані композиції. Перший раз прослуховувати музичні твори учасники мали із зав’язаними очима, обираючи для себе підходящу мелодію. Образи, асоціації та емоції, що виникли, учасники відображали на полотні. На написання картини випускникам давалася година.

Ольга Попова виконала для художників дві власноруч написані музичні замальовки

Крім того, учасники заходу придумували назви своїм роботам. Найкращою та найбільш підходящою з усіх запропонованих варіантів композиторка назве свій нещодавно створений музичний твір, який вона виконала для юних художників.

Коли час сплинув, учасники продемонстрували свої цікаві та різнобарвні роботи організаторам та гостям заходу. Своїми враженнями від заходу юні художники поділилися з журналістами.

Юні художники Оксана Гнатюк, Арсеній Афонін та Орина Воробйова поділилися з журналістами враженнями від заходу

Наприкінці заходу начальниця управління освіти міськради Світлана Букреєва та її заступниця Жанна Погоріла щиро привітали усіх причетних та запевнили, що такі захоплюючі та цікаві зустрічі дуже необхідні для дітей нашого міста.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Як стати справжньою рятувальницею: майбутня енергодарська вогнеборка Руслана…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X