Кращі маленькі боксери Запорізької області підкорили енергодарський ринг

Енергодар все більше набуває статусу спортивного міста. В дитячій школі боксу імені Манзулі пройшов фінал національного турніру з боксу “Юний Олімпієць” серед хлопців 2007-2012 років народження. У змаганні взяли участь більше 10-ти команд з Запорізької області. Серед них були вихідці з Енергодару, Дніпрорудного і Кирилівки. Загалом більше 30-ти маленьких боксерів доводили свою майстерність, професійні прийоми і неабияку спортивну витримку на ринзі. Для майбутніх чемпіонів це змагання стало випробуванням, проте отримані перші місця довели хлопцям, що їх старання не є даремними. Діти поділилися своїми враженнями, в очах видніло справжнє захоплення від справи, якою вони займаються. На питання, чи не страшно було битися, відповідають гордо: “Страшно не було, ну трішки хвилювалися”.

В Енергодарі пройшов фінал національного турніру з боксу "Юний Олімпієць"
Вічна битва між “червоними” і “синіми”

Не тільки на самому ринзі, а й по той бік відбувалася справжня боротьба. Цього разу між тренерами маленьких спортсменів. Крики, слова підтримки і бадьорі настанови лунали на всю спортивну залу. Тренери якнайсильніше підтримували своїх вихованців: добре розминали, зароджували в дітях ту спортивну жилку, яка мала б допомогти протистояти супернику.

Антон Шибаєв, заслужений тренер зі змішаних єдиноборств ММА, сказав, що найбільшою вдячністю за витрачені сили є вірність вихованців. Тільки віддані справі і майстру зможуть досягти найбільших висот.

Кращі маленькі боксери Запорізької області підкорили енергодарський ринг
Хороший тренер – запорука гарного результату

Найпалкішими шанувальниками боксу є, звісно, батьки юних спортсменів. Кожен з дорослих неабияк переживав за свою малечу, адже цей напрямок в спорті не є достатньо безпечним. Мама одного з чемпіонів розповіла: родина взагалі не шкодує, що зробила такий вибір, адже цей спорт виховує справжнього переможця і лідера в майбутньому.

Майбутні чемпіони України змагалися в Енергодарі
Переможців національного турніру в Енергодарі нагородили грамотами й медалями

Фінал національного турніру з боксу “Юний Олімпієць” перетворився на яскраве спортивне свято, де вирували справжні палкі емоції. Переможців нагородили медалями та грамотами. Найкращих результатів досягли найбільш треновані і витримані спортсмени з мотивацією на перемогу.

Читайте также: Найочікуваніша дата всіх дітлахів України — День святого Миколая. Чи прислухаються батьки енергодарських дітлахів до побажань своєї малечі?

Валерія Бабич, Наталія Сазонова, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X