Маленькі енергодарські каратисти вибороли шість медалей на Відкритому чемпіонаті у Запоріжжі

У Запоріжжі в неділю, 10 жовтня, відбувся Відкритий чемпіонат з кіокушин карате. Як зазначила тренерка Олена Капустинська на своїй сторінці у Фейсбуці, участь у змаганнях взяли понад 350 спортсменів з різних міст країни. Наше місто на чемпіонаті представляли 12 маленьких каратистів.

За підсумками змагань І місце вибороли Дар’я Некрасова та Анастасія Логвиненко. Друге почесне місце вибороли Захар Костюк, Олексій Луценко та Анастасія Бучава. Крім того, ІІІ місце місце здобула Анастасія Лукичева.

Вітаємо маленьких переможців та їхню тренерку  Олену Собержанську з чудовими результатами!