Діти Енергодара роблять успішний крок до акторської кар’єри

Маленькі другокласники із навчально-виховного комплексу №5 привезли додому нагороду за друге місце на Міжнародному відкритому театральному фестивалі «Зорепад талантів», що  проходив у Дніпрі 13 квітня.

Не дивлячись на те, що діти почали займатися акторством лише після того, як стали школярами, вони вже добре зарекомендували себе серед шкільної акторської спільноти,  граючи у  постановках, які ставить їх класний керівник Тамара Желябина.

З фестивалю діти  привезли диплом лауреата другої ступені А їх керівник отримала відзнаку за високий професіоналізм та багаторічний вклад у розвиток творчої молоді.

Другокласники з Енергодара зайняли друге місце на міжнародному театральному фестивалі
Маленькі театрали з Енергодара підкорюють міжнародні фестивалі

У фестивалі, який відвідали маленькі енергодарці, брали  участь театральні колективи з різних куточків України, Польщі та Грузії. Самі ж  діти пригадують багато добрих й цікавих моментів зі свого успішного виступу  та подорожі в цілому. Розповідають, як  хвилювалися перед виходом на сцену, що вразило найбільше, та як зраділи призовому  місцю.

Маленькі театрали з Енергодара вражають своїми талантами
Маленькі енергодарці повернулися з театрального фестивалю

У класного керівника дітей та,  за сумісництвом, їх художнього наставника   вже є досить відомі випускники. Одна з учениць  школи Наталя Бабенко свого часу приймала  активну участь у таких же постановках, як і ці діти, а зараз має успіх в столиці, та грає головну роль у серіалі «Таємниці» на телеканалі Україна.

Навіть по завершенню нашої зйомки маленькі актори ще довго ділилися своїми враженнями і спогадами. Хто знає, цілком можливо, що ми спілкувалися  з майбутніми народними артистами України та визнаними акторами. Та навіть якщо вони оберуть іншу професію, театральне мистецтво назавжди залишиться в їх серці.

Варвара Соболева, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Центр туризму, краєзнавства та спорту в Енергодарі святкує 10 років

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X