Майже дві сотні спортсменів стали учасниками першого енергодарського веломарафону «100 EnVelo»

В Енергодарі 3 липня за підтримки адміністрації та профспілки Запорізької АЕС, за ініціативи Організації молоді ВП ЗАЕС вперше відбувся досить масштабний та вражаючий веломарафон «100 ЕнВело». Аби подолати мальовничу та водночас доволі складну дистанцію у понад 100 кілометрів та отримати звання найкращого зібралися близько 180 велосипедистів з різних куточків нашої країни.

В Енергодарі стартував перший масштабний веломарафон «100 EnVelo»
В Енергодарі стартував перший масштабний веломарафон «100 EnVelo»

Привітати учасників зі стартом веломарафону прийшли в.о. міського голови Іван Самойдюк, т.в.о. генерального директора Запорізької АЕС Дмитро Вербицький, представники профспілкового комітету та Організації молоді ЗАЕС, які щиро побажали всім спортсменам успіхів та перемоги.

Стартували учасники від славнозвісної арки Запорізької АЕС. Далі маршрут проходив через територію атомної станції, села Водяне, Велику Знам’янку, Заповітне, Дніпровку, Нововодяне, Новоукраїнку, Примірне, а фінішували учасники у парку Перемоги. На певних ділянках маршруту велосипедисти спостерігали відповідні позначки, які вказували напрямок для їхнього подальшого руху. Також для спортсменів створили спеціальні контрольні пункти з волонтерами, які надавали учасникам питну воду, легкий перекус та, у разі необхідності, будь-яку допомогу.

Відрізки маршруту веломарафону «100 EnVelo»
Відрізки маршруту веломарафону «100 EnVelo»

Якщо перша половина дня змагань була спекотною, то наступну супроводжував дощ, подекуди з градом. Та навіть не дуже сприятливі погодні умови не змогли завадити учасникам дійти до фінішу.

За результатами запеклих перегонів стовідсоткове звання чемпіона веломарафону «100ЕнВело» отримав енергодарський атомник Олексій Кожадей. Переможець поділився з нами своїми враженнями від завойованої перемоги.

«Це відчуття, яке я просто не можу описати. Адже цей захід завершився для мене несподіваним результатом, на який я взагалі не розраховував. Понад два з половиною місяці ми працювали над розробкою нашого веломарафону, куди і були покладені всі мої сили. Та, відчуваючи підтримку керівництва, профспілки та організації молоді ВП ЗАЕС, я все ж таки здобув перемогу», – розповів чемпіон веломарафону.

Переможець веломарафону «100 EnVelo» Олексій Кожадей
Переможець веломарафону «100 EnVelo» Олексій Кожадей

Подробиці дивіться у нашому сюжеті.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарці, паркуйте свої автівки правильно: не створюйте перепон пожежникам

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X