Майстер-ломастер: жителька Енергодара обурена жахливою якістю послуг перетяжки меблів

В редакцію Медіа Центра звернулася жителька Енергодара Олена Чекмарьова, яка вже не знає куди йти зі своєю проблемою. Історія бере початок з того моменту, коли жінка вирішила робити в квартирі ремонт. Пані Олена, аби не розлучатися зі старими меблями, наважилася  подарувати їм нове життя – перетягнути їх гарною, дорогою тканиною. І за рекомендацією знайомої звернулася до майстра Дмитра Синюкова з Іванівки.

Олена Чекмарьова – жителька Енергодара
В редакцію Медіа Центра звернулася жителька Енергодара Олена Чекмарьова

Ох, якби жінка знала тоді, як обернеться для неї таке знайомство з вищезгаданим майстром. Олена розповідає, що крім того, що роботу він  виконував пів року,  результати були, м’яко кажучи, вражаючі. І це ми зараз далеко не в позитивному сенсі.

Віддавши на реставрацію кухонний куточок, стіл та улюблену табуретку, Олена не аби як пожалкувала. Стан меблів був негарним, тканина прикріплена жахливо, тому жінка віддала майстрові меблі назад, на доопрацювання. І після цього Дмитро зник. Почав ігнорувати Олену Чекмарьову.

Пізніше Олена дізналася, що не єдина постраждала від роботи майстра
Накипіло: як майстер – ломастер жительці Енергодара пів року меблі ремонтує

Пізніше Олена дізналася, що не єдина постраждала від роботи майстра. Разом з іншими людьми, які теж не задоволені відреставрованими меблями, вона вирішила діяти радикально – поїхати додому до пана Синюкова, і забрати меблі та гроші.

Та й це не вийшло у клієнтів Дмитра. Він їм пообіцяв, що наступного ж дня, особисто, привезе відремонтовані меблі, і знову зник. От вже місяць минув з візиту Олени до майстра, а ні грошей, ні своєї власності жінка так і не побачила.

Журналісти Медіа Центр намагалися зв’язатися з Дмитром Синюковим особисто, аби вислухати його позицію, та він не поспішав брати слухавку. Врешті, після декількох пропущених дзвінків майстер перетелефонував нашим журналістам сам. Але на камеру давати коментар відмовився.  Тож, що є причиною такого ставлення до своїх клієнтів, і чи поверне він людям меблі – невідомо.

Як майстер-ломастер жительці Енергодара пів року меблі ремонтує
Чи поверне меблі майстер Дмитро жительці Енергодара Олені – невідомо

Сподіваємося, що ця сумна історія закінчиться хепі-ендом, і Олена зовсім скоро буде милуватися своїми оновленими меблями. Дивіться сюжет та пишіть у коментарях, чи були у вас подібні випадки, і як ви знаходили вихід з такої нелегкої ситуації?

Дар’я Климак, Леонід Савченко, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Терміново: мешканка Енергодара потребує допомоги небайдужих

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X