Енергодарська багатоповерхівка перетворюється на смітник: люди шукають допомоги

До нас звернулися мешканці багатоповерхівки за адресою Центральна, 2, у яких, дивлячись на безлад у власному будинку та навколо нього, просто урвався терпець. Люди розповідають, що раніше ця будівля мала статус гуртожитку, але потім всі помешкання розійшлися між мешканцями, та зараз мають форму приватної власності.

Не дивлячись на це, завідуючий гуртожитком за будівлею залишився закріпленим і досі. Мешканці скликали загальнобудинкове зібрання задля того, щоб все-таки навести лад, залучити куратора будинку до відповідальності та обговорити можливість створення ОСББ. Для цього ними і були запрошені  міські депутати, у яких вже є досвід у цьому напрямку.

Люди просять міську владу розібратися з проблемами в їх багатоповерхівці
В Енергодарі люди жаліються на безлад у багатоповерхівці

Люди жаліються на те, що безлад, який створює у домі дехто з орендарів, ніким не прибирається, а сміття біля під’їзду лежить протягом не одного дня.

Оминувши запальні й безперспективні дискусії, було вирішено назначити чіткий план подальших дій: як-то подання вимог до Енергодарської міської ради,  перехід до іншої форми власності дому, тощо.

В Енергодарі відбулося зібрання з приводу створення ОСББ
Енергодарці розглядають можливість створення ОСББ

Присутні на зустрічі дуже чекали появи завідуючого свого гуртожитку Олександра Гонтарева, який, з їх слів, обіцяв прийти. Та ось тільки ні дзвінки людей, ні депутатів, ні навіть міського голови, у якого просили допомоги у цьому питанні, на чоловіка не вплинули: він так і не з’явився.

Зорієнтувавшись щодо подальших дій, люди вирішили провести повторне зібрання, яке відбудеться вже 13 червня. На ньому планується більш детальне обговорення майбутнього цієї багатоповерхівки.

      Варвара Соболева, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Нові тарифи «Тепловодоканалу» вступили в дію за рішенням суду! (ОНОВЛЕНО)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X