Карантин – не відпустка: чому в Енергодарі з осені на вулицях лежить сміття?

Карантин, звичайно, вносить суттєві корективи в життя і роботу різних підприємств та служб Енергодара. Комунальники теж не є виключенням. Але попри карантинні обмеження енергодарці, як і раніше, хвилюються за благоустрій міста. Так в редакцію Медіа Центра звернувся Олексій Крюков, який наголошує на недбалому ставленні до роботи деяких комунальних підприємств. Проблема  полягає в наступному: опале листя та сміття лежить на енергодарських вулицях з осені.

Чому з енергодарських вулиць до цих пір не прибрали осіннє листя?
Олексій Крюков – мешканець Енергодара

Чоловік запевняє, що звернувся в комунальні служби та, безпосередньо, в Енергодарську міську раду, аби на цю проблему негайно відреагували та прибрали минулорічне сміття.

На що відділ по роботі зі зверненнями громадян ЕМР відповів йому:

«Шановний пане Олексію, за інформацією ТОВ «МІСТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ ЕНЕРГОДАР», працівниками якого свого часу виконані роботи зі збирання опалого листя та сміття з прибудинкових території до поліетиленових мішків, роботи з прибирання цих мішків з прибудинкової території буде виконано найближчим часом. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 про заходи щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції компанія «МІСТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ ЕНЕРГОДАР» розпочинає роботу у режимі карантину. Це означає, що відділ клінінгу продовжує роботу за графіком, однак у пріоритет ставиться робота з дезінфекції місць загального користування. Щодня виконується обробка: вхідної групи будинків, що перебувають в управлінні компанії, поверхні поручнів перших двох поверхів, де проходить найбільший потік людей та особлива увага приділяється ліфтовим кабінам та кнопкам, де є скупчення мікробів».

Енергодарцю відповіли на його звернення
Відділ по роботі зі зверненнями громадян ЕМР відповів Олексію Крюкову

Дійсно, ми розуміємо всі карантинні обмеження. Але (!) осіннє листя та сміття потрібно було утилізувати ще задовго до карантину. З чим пов’язана така затримка – наразі невідомо. Та сподіваємося, що як тільки коронавірусний карантин завершиться, відповідальні служби якнайшвидше приберуть безлад з вулиць Енергодара.

Олексій же розповідає, що сміття – це не єдина проблема, якою він переймається.

«Жахливий стан тротуарів та прибудинкового асфальтного покриття шокує. Нові пішохідні доріжки в жахливому стані, а дороги у подвір’ях взагалі як «американські гірки», – розповідає Олексій.

Жахливий стан тротуарів

На жаль, в словах енергодарця є істина. І кадри в сюжеті – тому підтвердження. Чому тротуари зроблені так недбало, лишається загадкою. Чоловік розповідає, що в Енергодарі  достатньо проблем, на які міський голова в першу чергу мав би звернути увагу, адже карантин не звільняє його від виконання прямих посадових обов’язків. 

Ми дуже сподіваємося, що ці слова влада Енергодара почує, і як тільки коронавірусний карантин закінчиться,  всі служби одразу ж візьмуться за повноцінне наведення ладу в нашому місті. Але не варто забувати, що карантин – не відпустка, і належне виконання роботи ніхто не відміняв.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильенко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарських батьків просять обмежити перебування дітей на вулиці під час карантину

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X