Енергодарці занепокоєні роботами, які ведуться в їх будинку

Мешканці одного з багатоповерхових будинків по проспекту Енергетиків,2 занепокоєні роботами, які проходять в їх підвалі. З розповідей людей нам стало відомо, що близько трьох тижнів тому біля підвалу одного з під’їздів вони  побачили  головного інженера  КП ПКВ Віктора Опалінського, його заступника Олександра Бутиріна та підприємця, депутата Вадима Рябуху, магазин якого знаходиться неподалік від цього місця.

На  запитання, що   трапилося, мешканцям, за їх словами, повідомили: від магазина «Вадим» через їх підвал буде прокладатися силовий кабель.

Вони розповідають: аби компенсувати незручності, підприємниць запропонував купити їм банку фарби, аби привести до ладу лавку біля під’їзду. Ось тільки люди на такий обмін не згодились та почали ставити свої умови.

Енергодарі обурені ремонтними роботами що проводяться по-під їхнім будинком
Через житловий будинок в Енергодарі прокладають силовий кабель

Мешканці будинку запропонували  підприємцю та комунальникам  допомогти їм налагодити освітлення біля дому, полив клумб навколо нього, та підняти трішки просівший фундамент в тому місці, де розпочиналися роботи. Також у списку  умов зі стороні енергодарців був пункт, в якому значилася відкачка каналізаційних відходів біля того самого магазину. Бо як кажуть люди, уваги цьому ніхто не приділяє, і сморід стоїть навіть у під’їзді.

В Енергодарі люди занепокоєні станом свого будинку після проведених робіт
Енергодарці вимагають від підприємця та комунальників виконання обіцянок

Після переговорів з людьми були розпочаті роботи. Та після активного почину усе затихло аж на три тижні. Занепокоєні люди не знають, що й думати. Бо спустившись до підвалу, вони побачили, що стіна будинку дала тріщину.

У день нашої зйомки місце, де була розрита яма  для  прокладання кабелю,  поспіхом  закидали землею. Мешканці дому сподіваються, що це не кінець, та обіцянки підприємця, можливо, будуть виконані.

Щоб бути об’єктивними  та дізнатися, які ж насправді тут проводяться роботи, ми поспілкувалися і з організатором цього будівництва Вадимом Рябухою.

В Енергодарі до майбутнього зупинного комплексу прокладають силовій кабель
В Енергодарі планується будівництво зупинного комплексу

Чоловік розповідає, що отримав дозвіл на будівництво зупинного  комплексу, у зв’язку із чим і виникла необхідність прокладання додаткового кабелю. Роботи призупинилися лише тому, що виникли проблеми з обладнанням, за допомогою якого бурився отвір під кабель. Каже, пов’язано це з крадіжкою якогось майна у виконувачів. Сам же кабель, що прокладатимуть, не є його власним, а належить «Обленерго». Та  й підключатися також буде до їхньої  розподільної мережі з установленими лічильниками, а не до щитової  в домі, як гадають люди.

Підприємець розуміє  занепокоєність городянта запевняє їх, що оплачувати  його користування електроенергією вони не будуть. А усі дані ним обіцянки щодо організації освітлення, поливу, чи реставрації фундаменту обов’язково виконає.

Варвара Соболева, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі за 3,6 мільйона відремонтують покрівлі п’яти багатоповерхівок

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X