Запорізькі підприємці заплатили 9 млн грн за право продавати алкоголь і сигарети

Запорізькі підприємці та торговельні компанії з початку року сплатили до місцевих скарбниць 9 мільйонів гривень плати за ліцензії на право здійснення оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

У Запорізькій області підприємці заплатили 9 млн за торгівлю алкоголем і сигаретами
Загальна кількість діючих ліцензій в Запорізькій області складає 8114

Фахівці фіскальної служби області видали суб’єктам господарювання майже дві тисячі нових документів, зокрема, 1107 – на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 876 дозволів на право реалізувати уроздріб вироби з тютюну.

Крім того, продовжено термін дії 3121 ліцензії, призупинено 233 та анульовано 513 документів, у тому числі за продаж алкогольної продукції неповнолітнім.

Як повідомляє прес-служба обласного управління ДФС, усього в Запорізькому регіоні загальна кількість діючих ліцензій складає 8114.

Також упродовж цього року співробітники органів ДФС регіону провели 172 перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавства, яке регулює обіг підакцизних товарів. За їхніми результатами застосовані штрафні санкції на загальну суму 3 мільйони 470,3 тисячі гривень.

Читайте також: Запорізькі комунальні підприємства сплатили 113 мільйонів податку

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X