Енергодарці можуть вилікувати зуби… уві сні! Без болю та стресу, за один візит

Зуби – «візитка» кожного. Навіть дилетант визначить по ним ласуна, курця, любителя вина, кави, успішну особистість або невдаху. Не забувайте про це. Приходьте на консультацію і лікування в МЦ «Оксфорд Медікал» всією сім’єю!

Лікування зубів у дітей – це «головний біль» батьків. По-перше, не кожна дитина добровільно погоджується йти до стоматолога. По-друге – не кожна крихітка здатна всидіти у кріслі лікаря тривалий час. Тому багато батьків запитують: а чи варто взагалі витрачати час, гроші й нерви на лікування молочних зубів? Відповідь тут єдина: обов’язково! Адже від стану перших зубів залежить якість і краса постійних.

Стоматологи МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» пропонують безболісне і безпечне лікування зубів у малечі (від 4-х років) і дорослих під наркозом. Занурення «в сон» здійснюється досвідченими анестезіологами. Завдяки седації у доктора більше можливостей для якісного лікування без стресу для пацієнта.

Застосовується наркоз і в тих випадках, коли мова йде про тривале лікування. За один візит можна вилікувати 5-12 зубів, а це відмінне рішення як для маленького пацієнта, так і для його батьків.

9800 гривень – така вартість установки імпланта (виробництва Південної Кореї) в «Оксфорд Медікал Запоріжжя». У цю суму включені всі попередні етапи: лікування і підготовка до установки.

У імплантатів з Південної Кореї – хороша «репутація» в світі стоматології. Вони оптимальні для тих, хто шукає рішення проблеми за принципом «якісно і доступно». Хороший термін експлуатації, надійні штифти, швидке приживлення і відмінні візуальні характеристики.

Імплантація зубів в МЦ «Оксфорд Медікал» – це відмінний спосіб подарувати собі голлівудську посмішку по «запорізьким цінам».

У відділенні медцентру дотримуються всі санітарно-епідемічні заходи у зв’язку з пандемією COVID-19.

Звертайтеся до фахівців МЦ «Оксфорд Медікал Запоріжжя» за адресою: вул. М.Гончаренка,7.  Запис за телефоном: (061) 233-7-233.

Живіть з посмішкою!

Публікується на правах реклами

Читайте також: Вирішити делікатну проблему енергодарцям допоможуть лікарі медцентру «Оксфорд…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X