За півроку в Дніпрорудненській лікарні від коронавірусу лікувалася 101 людина

Вже півроку Дніпрорудненська багатопрофільна міська лікарня є госпітальним центром з боротьби з COVID-19 серед 4 районів Запорізької області: Василівського, Михайлівського, Кам’янсько-Дніпровського, Великобілозерського та Енергодара. За цей час, а саме з 11 квітня 2020 року, у лікарні пройшла лікування 101 людина, з низ 3 – померли (це двоє пацієнтів з Енергодара та один – з Михайлівки). Проте головний лікар Юрій Абросімов особливо підкреслює, що переважна більшість пацієнтів все ж таки успішно долає хворобу, і це головне.

Головний лікар Дніпрорудненської багатопрофільної міської лікарні Юрій Абросімов

Станом на сьогодні, 28 жовтня, на базі Дніпрорудненської лікарні з підтвердженим діагнозом COVID-19 перебувають і лікуються 22 пацієнти (8 – з Енергодара, 1 – з Кам’янки-Дніпровської, 2 – з Михайлівки, 7 – з Василівського району та 4 – безпосередньо з Дніпрорудного). Четверо хворих перебувають в реанімаційному відділенні, один – підключений до апарату штучної вентиляції легень.

В інфекційному відділенні розгорнуто 30 ліжок для коронавірусних хворих, проте «червоний поріг» складає 24. На сьогодні, за словами головного лікаря Юрія Абросімова, в ковідний центр госпіталізують далеко не всіх – навіть тих, хто має підтверджений позитивний ПЛР-тест чи діагноз пневмонія. Показанням для госпіталізації може бути тільки тяжкий стан (наприклад, низька сатурація кисню у хворого). Тому багато пацієнтів лікуються вдома під контролем сімейних лікарів.  

Загалом, як зазначив Юрій Абросімов, дніпрорудненським людям у білих халатах зараз дуже тяжко: через колосальне навантаження деякі медики звільняються, інші – хворіють, а ті, хто мужньо допомагають людям одужувати, просто збиваються з ніг. Тому лікарі, як ніхто інші, чекають на скоріше завершення всієї цієї драматичної ситуації з коронавірусом.

Олена Драгун, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі виявили 28 нових хворих на COVID-19

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X