«Ліцейський бал -2019»: як юні енергодарці кружляли у вихорі вальсу

У минулу суботу, 7 грудня в культурно-діловому центрі Запорізької АЕС відбулася вишукана, романтична подія – «Ліцейський бал-2019». У вихорі вальсу традиційно  закружляли учні 9,10 та 11 класів Енергодарського багатопрофільного ліцею. Цього року до них долучилися й ще молодші поціновувачі прекрасного – восьмикласники.

 «Ми проводимо такі заходи з 2006 року, тому це вже наш чотирнадцятий бал. Його мета – згуртувати учнів. А також не просто згадати культуру 18-20 століть, а й вивчити її на практиці», – розповідає заступниця директора Енергодарського багатопрофільного ліцею Олена Демяник.

Блискучі сукні, чарівні зачіски, елегантні костюми та щирі посмішки яскравими промінчиками перепліталися у граційних танцях. За словами хореографині Олени Дорошенко, вони з дітьми готувалися до балу більше двох місяців.

«Учні без упину вчилися мистецтву танцю. Звичайно, дуже хвилювалися. Та декому це навіть пішло на користь, і танцюристи перевершили самих себе, станцювавши неймовірно гарно», – зазначає Олена Леонідівна.

Керівництво ліцею сподівається, що багаторічна традиція з кожним наступним роком буде міцнішати, а учні й далі оживлятимуть неповторну атмосферу тих далеких днів на своєму балу.

Дар’я Климак, Денис Скачок, Леонід Савченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Атомники взяли участь у флешмобі проти корупції

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X