Квест по-енергодарськи «отримай довідку для дитячого садочку»

Послаблення карантинних заходів  дозволили, нарешті, роботу дитячих садочків. І цю новину працюючі батьки, які не мають поруч готових прийти на допомогу бабусь та дідусів, зустріли з великим полегшенням. Адже попередні майже два місяці багатьом було складно вирішувати проблему – з ким залишати малечу. Та для того, аби відвести дитину в садок, треба пройти справжній квест, який ми умовно назвали «отримай довідку для дитячого садочку – постій в двох чергах». І це виявилося справжнім випробовуванням. Принаймні, в Енергодарі.

Квест по-енергодарськи «отримай довідку для дитячого садочку»
Квест по-енергодарськи «отримай довідку для дитячого садочку»

Ще вчора, 21 травня, біля приміщення СЕС вишукувалася кілометрова черга з батьків. Прийшли вони разом з дітьми, аби зробити мазок та потім отримати довідку, що дитина здорова. Без неї в дошкільний заклад – зась! Але в стрімкий час сучасних технологій, онлайн-сервісів та швидкого отримання інформації наша санстанція,  на жаль, ще однією ногою стоїть в  минулому сторіччі. Бо ж для того, аби дитині пройти процедуру й отримати довідку, батькам спочатку треба відстояти окрему чергу, аби взяти папірець з реквізитами на оплату в банку. Потім, відповідно, сходити в банк й оплатити послугу. І тільки потім буде сама процедура. Тобто, кожен мусить відстояти в двох чергах.  А враховуючи ситуацію, що всі квапляться відправити малечу в садочки, черги зараз чималі. Вчора, наприклад, люди стояли по дві години тільки в першій з них – за реквізитами.

Так от, виникає просто запитання. Невже так важко розмістити хоча б інформаційний стенд на стіні будівлі (ми вже мовчимо про сторінку СЕС в Фейсбук чи-то власний сайт, про це й мріяти годі!), та вказати там реквізити на оплату разом із сумою? Аби людина могла сфотографувати інформацію без відстоювання в довжелезній черзі? Але ні. Ми ж не шукаємо легких шляхів. Впевнені, що у адміністрації цього закладу знайдуться аргументи, чому й понині вони працюють майже як в Середньовіччі. Але факт залишається фактом:  до сих пір, аби отримати якісь важливий папірець, в багатьох службах потрібно стояти в чергах.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Хто винен? В Енергодарі на тепломережах житлових будинків стоїть магазин

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X