Запоріжці за півроку витратили 37 мільйонів доларів на нові авто

Впродовж січня-червня 2020 року у Запоріжжі та області придбали 1,4 тисячі нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала 26 тисяч доларів.

Запоріжці за пів року купили нових авто на 37 мільйонів доларів

Сума витрат у першому півріччі в регіоні склала 37 мільйонів доларів. Найпопулярнішою маркою було Renault, яких зареєстрували 245 авто на суму 3,5 мільйона доларів без врахування вартості додаткового обладнання. Також попитом користувалися Kia і Toyota, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Бестселером у Запоріжжі був кросовер Kia Sportage. Крім нього були популярними Renault Duster і Renault Sandero.

Серед зареєстрованих авто 32% – машини з дизельними двигунами, а середній об’єм двигуна становив 1,9 тисячі сантиметрів кубічних.

Нагадаємо, у першому кварталі 2020 року в Запоріжжі та області придбали 720 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала 27 тисяч доларів. Сума витрат у січні-березні в регіоні склала 18 мільйонів доларів.

Загалом впродовж січня-червня 2020 року в Україні зареєстрували 37 тисяч нових автомобілів. Середня вартість кожного з них 28 тисяч доларів. Сума витрат у першому півріччі склала 1 мільярд доларів без врахування вартості додаткового обладнання. Серед цих авто реєстрували машини преміум-класу: 12 Mercedes AMG-GT 4-Door, 9 Porsche 911, 2 Bentley Flying Spur. Також серед моделей Rolls-Royce зареєстрували один Wraith; два Phantom та шість Cullinan.

Читайте також: Запорізькі АТОвці отримали у власність понад 5 тисяч гектарів землі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X