Купуємо хендмейд – підтримуємо будівництво греко-католицького храму в Енергодарі

Не так давно МедіаЦентр розповідав про життя парафії Святого Йосифа Обручника Української греко-католицької церкви в Енергодарі та мрію вірян про свій власний храм. Справа в тому, що всі 15 років свого існування парафія тулиться по чужих кутках, винаймаючи помешкання для проведення богослужінь та заходів. А з огляду на те, що приход налічує всього лише близько 25 чоловік, то сума за оренду відчутно б’є по кишеням.  

У 2015 році депутати міськради виділили енергодарським греко-католикам землю під будівництво храму. Але матеріальний аспект взяв гору над духовним: місце є, дозвіл є, а от грошей на храм немає.

Купуємо хендмейд – будуємо храм: греко-католики Енергодара оголосили благодійну акцію

Зараз віряни по крихтам збирають кошти на будівництво омріяної каплиці. Цього разу – через благодійну акцію «Чудеса реальні», яка триватиме з 18 по 25 квітня. Творчі люди нашого міста зголосилися направити частину коштів, виручених з реалізації своєї красивої та смачної продукції, на цю добру справу. 

Тож якщо хтось із читачів хоче взяти участь в благодійній акції, придбати собі чи близьким святкові ласощі або прикраси і таким чином допомогти греко-католикам:

Також можна надсилати кошти на карти Монобанку – 5375 4141 1791 8499 або ПриватБанку – 5168 7573 3006 3167.

За більш детальною інформацією стосовно будівництва храму можна звертатися до священника парафії Святого Йосифа Обручника отця Олександра Варницького за телефоном: 097-960-28-24.

Давайте разом зробимо цю мрію трішечки ближчою!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Великдень – онлайн, освячення пасок – дистанційно: на енергодарців знову чекає…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X