Ризик для життя: енергодарцям радять не лізти в воду будь-де

З початком спекотного літа енергодарці вирушають на улюблене місце відпочинку, аби хоч в прохолодній водичці сховатися від палючого сонця. Таким місцем в Енергодарі є пляж «Сонячний». Щороку 13 Державна пожежно-рятувальна частина разом з комунальним підприємством «Промінь» проводять спільну роботу із запобігання нещасних випадків та пожеж. Це дає змогу рятувальникам закріпити свої вміння та знання, адже влітку їм треба особливо пильнувати за відпочивальниками біля водоймищ.

Рятувальники Енергодара розповіли, де краще купатися
Рятувальники Енергодара закріпили свої вміння та знання

Олег Панасенко, начальник 13-ої Державної пожежно-рятувальної частини Енергодара закликав всіх жителів та гостей міста бути уважними на воді та обирати правильне місце для купання. Тільки міський пляж «Сонячний» є більш-менш  безпечним, адже тут завжди чергує рятувальник, який, в разі чого, зможе надати першу медичну допомогу.

Так, на жаль, деякі енергодарці дуже халатно ставляться до власної безпеки, і йдуть купатися на прогулянковий канал, який зовсім не призначений для цього. Значна глибина та підводні холодні течії можуть спричинити трагічні ситуації.

Пляж «Сонячний» в Енергодарі єдине місце де можна купатися
В Енергодарі купатися можна тільки на пляжі «Сонячному»

Станом на 19 червня 2019 року в Україні сталося 185 нещасних випадків на воді, які спричинили загибель людей, 24 з них  – діти. Шкода, що цю сумну статистику поповнюють і енергодарці. Один такий трагічний випадок стався вчора, 18 червня на прогулянковому каналі. https://en-media.tv/znaishly-tilo-potopelnyka/  Саме тому рятувальники Енергодара закликають, перш за все батьків, які приходять відпочивати на пляж зі своїми дітьми, бути надзвичайно пильними та слідкувати за їх поводженням у воді та біля неї.

В Україні у воді загинули 185 людей
В Україні сталося 185 нещасних випадків на воді

Бути уважними треба і дорослим. Ні в якому разі не можна заходити у воду в нетверезому стані, адже часто саме зловживання алкоголем і є причиною гибелі людей. Бережіть своє здоров’я та відпочивайте безпечно!

Дар’я Климак, Денис Скачок, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: У прогулянковому каналі Енергодара втопився молодий чоловік

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X