Куди подівся обіцяний транспорт для працівників Енергодарської лікарні?

Нещодавно, а саме 23 березня новина про те, що медиків із сусідніх сіл, які працюють в Енергодарській лікарні, будуть підвозити на спецтранспорті, рясніла в соціальних мережах строкатими заголовками. Міська рада на офіційному сайті перша повідомила людям «щасливу» звістку. Йшлося про те, що Павло Музика особисто провів нараду з перевізниками, і вже за декілька днів сусідніми селами мали курсувати автобуси саме для медперсоналу СМСЧ №1. За інформацією того ж Павла Олексійовича в Енергодарі про людське здоров’я дбають майже 200 медиків із таких сіл як Нововодяне, Новодніпровка, Іванівка, Дніпровка та інших.

Обіцянка-цяцянка: виявляється, Енергодару таки не потрібні медики?!
Енергодарська міська рада на офіційному сайті перша повідомила людям «щасливу» звістку

У повідомленні чітко було вказано дату: 25 березня. Саме з цього дня сільських медиків мали підвозити на роботу в місто. Та щось пішло не так. Ні звісно, автобус дійсно проїхався по селах, та як виявилося пізніше, такі перевезення не дуже вигідні. Розумієте абсурдність ситуації !?!? В часи вірусної пандемії, коли медики по всьому світу чи не найцінніший персонал, в Енергодарі їх возити на роботу не вигідно! Цікаво, хто ж дійшов до такого висновку? Адже квитки на ці перевезення коштували на 5-6 гривень дорожче, ніж раніше.

Медиків перестали возити на роботу  в Енергодар

Сільським медикам, які працюють в Енергодарі, ніхто заздалегідь не повідомив про те, що перевезень більше не буде. Просто відмінили маршрут. Тобто знову, як хочете, так і діставайтеся до роботи і потім додому зі зміни. Натомість, лікарнею ширилися чутки про певну «компенсацію». Що ж воно таке, запитаєте ви? Наскільки ми зрозуміли, людям планують доплачувати кошти до зарплатні за те, що вони самотужки шукатимуть варіант, як доїхати в СМСЧ на роботу.

З цього виникає низка запитань: як такі нарахування будуть здійснюватися? Чи прописано в Законі щось про «компенсації» такого роду? Хто порахує необхідну суму? І головне: які можуть бути «компенсації», коли медикам, враховуючи суворі карантинні обмеження по всій країні, просто нічим доїхати!?

Медіа Центр вирішив знайти відповідь на всі ці запитання у людей, яка однозначно мають бути «в курсі». Ми звернулися до Андрія Бредихіна – саме він завжди в центрі подій, що відбуваються в енергодарській лікарні, бо наразі  є керівником вищезгаданого КНП «СМСЧ №1».

Андрій Бредихін завжди в центрі подій, що відбуваються в енергодарській лікарні
Медіа Центр звернувся до керівника СМСЧ Енергодара

Та чомусь Андрій Вікторович проігнорував наше звернення. Ми вирішили зачекати, адже питань багато і потрібен час, аби їх опрацювати. Та сплинув майже тиждень, а відповіді від керівника Енергодарської СМСЧ так і не було. На щастя, в нашому місті є ще одна людина, яка теж займається «медичними справами» – Андрій Терентьєв. Андрій Альбертович сьогодні обіймає посаду заступника Енергодарського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Міська медицина якраз туди входить. Тож журналісти Медіа Центра продублювали всі вищезгадані запитання саме йому. Та й тут на нас чекав «облом». Андрій Терентьєв «послав» нас… знаєте до кого? До Андрія Вікторовича Бредихіна.

«Я думаю, вам за цими роз’ясненнями краще звернутися до Бредихіна А.В. Саме КНП «СМСЧ» є стороною правовідносин з перевізником і ініціатором компенсації для працівників!» – відповів Андрій Терентьєв.

Андрій Терентьєв «послав» журналістів Медіа Центра до Андрія Бредихіна
Журналісти Медіа Центра продублювали запитання Андрію Терентьєву

 Ми не зупинилися на досягнутому і вирішили довести справу до кінця. Спочатку телефонували в приймальню, але з керівником СМСЧ нас так і не з’єднали. Тому знову написали повідомлення керівнику енергодарської лікарні. Можливо це виглядає нав’язливо, але ж треба знати, що відбувається. Особливо коли мова йде про надважливих сьогодні медиків. Цього разу очільник СМСЧ №1 м. Енергодар  нам відповів.

Обіцянка-цяцянка: виявляється, Енергодару таки не потрібні медики?!
Андрій Бредихін відповів на запитання журналістів Медіа Центра

«Ми вирішуємо це питання. Після вироблення чіткого алгоритму дій дам зворотній зв’язок», – так відповів нам Андрій Бредихін.

А тепер серйозно. Громадський транспорт не їздить по селам з 18 березня. Медики майже три тижні дістаються на роботу «власними силами». А в Енергодарі досі розробляють «чіткий алгоритм дій»!? Як виявилося, обіцянка-цяцянка. Люди в часи коронавірусної пандемії йдуть на шалені ризики, щодня виходять на роботу в лікарню, майже не маючи при цьому засобів особистого захисту (про це ми ще також поговоримо), мають самі вигадувати, як їм дістатися в СМСЧ!?!?

Питання до влади та адміністрації лікарні: вам не соромно?

Невже Енергодар хоче, щоб і у нас було так, як зараз відбувається в Запоріжжі? Нагадаємо, там медики масово звільняються з роботи, адже не мають дезінфікуючих засобів, масок та не можуть безперешкодно дістатися на роботу. Не хочемо лякати, але з таким ставленням до медперсоналу нас може чекати те саме.

В місті, де знаходиться найбільша в Європі атомна електростанція, на жаль, не надто  цінують медиків. А вони, в разі чого, будуть «на передовій»  рятувати наше з вами життя. Є про що подумати?

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі комунальники починають санітарну обробку міста

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X