Мирна акція проти школи онлайн – «крик душі» змучених батьків?

Біля Енергодарської міської ради відбулася мирна акція проти дистанційного (онлайн) навчання дітей. Як відомо з соціальної мережі Facebook, організаторами протесту стало об’єднання відомих інтернет-блогерів. Вони закликали жителів усіх міст України провести масовий захід одночасно о 12 годині 22 липня. Не зважаючи на те, що кількість учасників в Енергодарі була не великою, батьки та навіть педагоги все ж висловили основні претензії до такої форми навчання.

Мирна акція проти школи-онлайн – «крик душі» змучених батьків?
Мирна акція проти школи-онлайн – «крик душі» змучених батьків?

Вони вважають, що дітям важко виконувати розумову роботу через відсутність звичного наочного навчального процесу, вчителів, посібників тощо. Прозвучали думки про негативний вплив дистанційного навчання на адаптацію дітей у суспільстві в цілому, а також про можливе залишення педагогів без роботи. У дистанційній формі навчання деякі батьки навіть вбачають загрозу нації.

Мітингуючи підготували звернення до очільників держави з переліком своїх скарг, вимог та побоювань. В якому наголошують на неприпустимості процесу дистанційної форми навчання у загальноосвітніх закладах України та наданні можливості учням навчатися в школі.

Настрої протестуючих в цілому ми почули – вони їх озвучили публічно. Але не зрозуміло, чому люди вирішили, що дистанційне навчання – це неминучість? Адже поки що офіційної інформації з цього приводу не надавалось. Про це зокрема говорить начальниця управління освіти Світлана Букреєва.

« Це моя власна суб’єктивна думка, можу її висловити. Вважаю, що ми 1 вересня почнемо працювати у звичайному режимі, дотримуючись певних карантинних заходів, тому що на сьогодні у нас немає ніяких передумов для того, щоби навчатися дистанційно», – повідомила вона.

Також Світлана Михайлівна наголошує, що у другій половині серпня, як зазвичай, готуються акти прийомки шкіл,  які вже 1 вересня будуть із задоволенням зустрічати учнів.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Глас народу: енергодарці розповіли, що хотіли б змінити у рідному місті

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X