Енергодарська майстриня бьюті-індустрії знає все про справжню красу

Краса врятує світ! З цим відомим висловом у сучасному житті ми зустрічаємося майже щодня. В нашому сьогоденні знайти способи зберегти та покращити природню красу, вдосконалити тіло та обличчя можна без будь-яких перешкод.

Спеціально до Міжнародного дня краси редакція МедіаЦентру відвідала один із закладів бьюті-індустрії та поспілкувалася з косметологом та за сумісництвом майстринею з нарощування вій Джеммою Бойко. Жінка не тільки бездоганно володіє інформацією та навичками по догляду за собою, але й допомагає підтримувати та покращувати зовнішність своїх клієнтів. Отже чому наша героїня обрала родом своєї діяльності саме сферу краси?

«Ще навчаючись у школі я мріяла про кар’єру в індустрії краси. На той момент я дуже хотіла стати перукарем. Пропрацювавши 11 років в державній службі, я усвідомила, що хочу розпочати новий професійний шлях у сфері краси. Все починалося з опанування професії майстра з нарощування вій», – розповідає власниця бьюті-центру «Persona», косметолог, майстриня з нарощування вій Джемма Бойко.

Власниця бьюті-центру «Persona», косметолог, майстриня з нарощування вій Джемма Бойко
Власниця бьюті-центру «Persona», косметолог, майстриня з нарощування вій Джемма Бойко

Та на цьому Джемма зупинятися не стала. Вона твердо вирішила відкривати для себе все нові і нові шляхи до створення краси.

«Пройшовши довгий та тернистий шлях лешмейкера, я вирішила змінити направлення та стати косметологом. Я та людина, яка завжди прагне розвиватися. Обрала косметологію саме через те, що це не лише корисно та цікаво, але й приносить неабияке задоволення і мені особисто, і моїм клієнтам», – розповідає бьюті-майстриня.

Джемма Бойко продемонструвала МедіаЦентру свої професійні здобутки у сфері краси
Джемма Бойко продемонструвала МедіаЦентру свої професійні здобутки у сфері краси

А наскільки актуальними на сьогоднішній день є послуги косметолога та з якого віку потрібно починати приділяти увагу здоров’ю своєї шкіри?

«Косметологія актуальна для різних вікових категорій, починаючи з 14 років. Це можуть бути як підліткове акне, так і вікові проблеми, вирішити які можна за допомогою різноманітних доглядових процедур апаратної та індукційної косметології», – підкреслила Джемма Бойко.

Крім того, що Джемма професійно володіє навичками лешмейкера та косметолога, вона також є власницею бьюті-центру. Жінка розповіла нам, наскільки складно відкрити та підтримувати власну справу в Енергодарі.

«У цьому бізнесі я працюю з 2016 року. На той час розпочати свою справу було вкрай важко. Але відкрити бізнес – це пів справи, головне – завжди тримати його «на плаву». Тут найважливіше, аби була ціль, стимул та мотивація. І тоді все обов’язково вийде!» – підкреслила Джемма Бойко.

Краса врятує світ: енергодарська бьюті-майстриня ділиться історією  професійного успіху
Краса врятує світ: енергодарська бьюті-майстриня ділиться історією  професійного успіху

Працювати у бьюті-індустрії – не лише цікаво, але й благородно. Адже власноруч створювати для людей красу – справа, гідна поваги!

Вітаємо зі святом усіх причетних до бьюті-індустрії! Бажаємо завжди ставити перед собою високі цілі та неодмінно їх досягати!

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Навчальний рік розпочався: чи всі енергодарські школярі готові «гризти граніт…

Комментарии закрыты.

X