В Енергодарі визначили найкращу групову кімнату дитячого садка

Щорічний огляд-конкурс на кращу групову кімнату для дітей середнього дошкільного віку проходив в Енергодарі з 19 по 26 жовтня. У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією в місті, творче змагання проходило в он-лайн режимі. Серед учасників цьогорічного конкурсу – 7 педагогічних колективів: ДНЗ №3, ДНЗ№4, ДНЗ №5, ДНЗ№10, ДНЗ №12, ДНЗ №16 та ЕНВК “ДНЗ-ЗНЗ”№9.

В рамках конкурсу викладачі підготували відео та фото-звіти про стан освітнього простору свого закладу. Учасники презентували зручні облаштовані кабінети, матеріали для розвитку і навчання дошкільнят, творчі куточки для малюків, авторські методичні доробки та інше. Журі оцінювало комплексний підхід в формуванні комфортного і сучасного освітнього простору в кожному окремому закладі.

Світлана Міхайлівна Букреєва, начальник Управління освіти:

«Серед «дошкільників» Запорізької області енергодарські педагоги – із найсильніших та професійніших. Вони мають чисельні здобутки та перемоги у профільних конкурсах. Пишаюся і ціную кожного. В цьому році, як і завжди, наші вихователі чудово справилися із завданнями конкурсу на кращу групову кімнату. Вітаємо з перемогою кожного»!

Місця енергодарського конкурсу-2020 на кращу групову кімнату для дітей середнього дошкільного віку розподілились наступним чином:

• Гран прі: ДНЗ №4;

• І місце- ДНЗ №5;

• ІІ місце- ДНЗ №3, ДНЗ №16, НВК ДНЗ-ЗНЗ №9;

• ІІІ місце ДНЗ №10, ДНЗ №12.

Всі переможці конкурсу, згідно міської Програми розвитку освіти, отримають премії за результатами навчального року.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: З якого віку енергодарці зможуть змінити по батькові?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X