«Космічні фантазії» додали в скарбничку енергодарської молоді п’ять чергових перемог

Енергодарські діти фантазували про… космос. І перемогли! Вже відомі результати Всеукраїнського гуманітарного конкурсу«Космічні фантазії-2020».П’ятеро  дітей – вихованців ЦДЮТ та ЕЗОШ№2 – отримали дипломи різних ступенів за перемогу у різних номінаціях. Про це йдеться на офіційній сторінці Управління освіти Енергодарської міської ради.

П’ятеро енергодарців перемогли на Всеукраїнському конкурсі «Космічні фантазії 2020»

Головна мета конкурсу – розвиток творчих здібностей дітей та підлітків, які цікавляться різними аспектами у вивченні космосу, виявляють схильність до науково-дослідницької роботи, прагнуть розкрити свої творчі здібності та  підвищити рівень знань у сфері природничих і гуманітарних наук.

В «Космічних фантазіях» щорічно беруть участь діти з усіх куточків України. Серед них і енергодарці. Цього разу конкурс проходив за номінаціями «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Література, журналістика», «Фото-, відео- та кіномистецтво», «Комп’ютерна графіка».

За результатами  конкурсу

  • дипломом 1 ступеня нагородженийучень ЕЗОШ №2Володимир Середа (керівник Н.В. Брилиста);
  • дипломами 2 ступеня нагороджені вихованці ЦДЮТ Ольга Верблюдова (керівник О.В. Бєгіна), Діана Петрова (керівник А.В. Саломатова), Володимир Ткаченко та Таїсія Пузенко (керівник В.В. Ткаченко).

Вітаємо  юних енергодарських зірочок із  перемогою!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарці талановиті та співучі: «Дніпряночка» та «Колорит» – із черговими перемогами

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X