Каті Щетиніній зробили операцію, тепер потрібні кошти на реабілітацію!

Здоров’я – найбільша цінність кожної людини, обов’язкова умова щасливого і повноцінного життя. Як страшно, коли в дім та родину приходить важка хвороба, а ще страшніше, коли хворіють діти. Ми вже неодноразово розповідали історію 14-річної Каті Щетиніної з Енергодара, яка протягом всього свого недовгого життя щосили бореться з підступною хворобою. У дівчинки гідронефроз – недостатній розвиток тканин сечоводу, внаслідок чого у дитини страждають нирки.

14-річна Катя з Енергодара протягом всього свого недовгого життя відчайдушно бореться з підступною хворобою

 

«Моя донечка за свої 14 років перенесла вже дев’ять операцій. Все це робилося, щоб її нирки добре функціонували. І все потрохи почало налагоджуватися. Дочка ходила в школу, закінчила художню школу, але рік тому стан її і без того слабкого здоров’я різко почав погіршуватися. Виникли ниркові кровотечі, анемія та інтоксикація організму, почали поступово відмовляти нирки», – розповідає мама Каті Наталя.

Жінка відчайдушно шукала всі можливі варіанти лікування донечки: спілкувалася з клініками Ізраїлю, їздила з дитиною до Києва. А все це коштує величезних грошей. Для Наталі, яка й сама хворіє на цукровий діабет та самотужки виховує дитину, такі суми потрібно збирати дуже довго. А часу у родини немає.

Декілька днів тому в Україні під наглядом київських лікарів Каті Щетініній зробили операцію, щоб «запустити» нирки. Як розповіла мама Каті, не все вийшло з того, що запланували. Як діяти далі, буде зрозуміло через деякий час. Цілком можливо, що в подальшому знадобляться ще кілька операцій.

«Але вже зараз у нас з’явилася надія, що все буде добре, і з’явилася вона тільки завдяки вам, добрі люди. Я хочу від щирого серця подякувати всім, хто надав мені і моїй донечці допомогу і підтримку. Також я хочу сказати величезне спасибі своїм колегам і керівництву підприємства Самойдюку Івану Гнатовичу, Чебикіній Валентині Іванівні, Гулівцю Юрію Григоровичу, Казаковій Ірині Дмитрівні за надану допомогу, підтримку і розуміння. Я бажаю всім добра, любові, благополуччя і міцного здоров’я», – відзначила Наталя Щетиніна.

Проте повноцінно радіти і розслаблятися зарано, адже попереду Катрусю чекає реанімація та реабілітація. А на це потрібні чималі кошти. Тож знову звертаємося до всіх небайдужих людей з проханням підтримати дівчинку, яка так героїчно бореться з тяжкою недугою. У наших силах подарувати дитині шанс на одужання й довге життя без болю та відчаю.

Важлива кожна ваша гривня! Номер карти у ПриватБанку: 5168 7573 9390 7961 (отримувач – Наталя Щетиніна). Телефон мами 050-164-60-34. МедіаЦентр Енергодар.

Читайте також: Необхідна допомога небайдужих: працівник ЗАЕС потребує коштовної операції

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X