Кошторис депутатів 79-го виборчого округу: хто витратив на свою кампанію найбільше?

Сайт «Заноза» оприлюднив  дуже цікаву інформацію стосовно кошторису депутатів, які балотувалися у Верховну Раду по 79-му виборчому окрузі. Для порівняння було обрано чотири кандидати, які були найбільш «відомими».

Отож, перше місце у рейтингу отримує Юрій Коробов, міський голова Дніпрорудного. За інформацією вищезазначеного сайту, кандидат від «Опозиційного Блоку» витратив більше ніж 1,8 мільйона гривень. Мабуть, концерти Віктора Павліка та гурту «ВВ» влетіли в копієчку.

Юрій Коробов витратив найбільше грошей на виборчу кампанію
Юрій Коробов витратив майже 2 мільйона гривень на виборчу кампанію

Друге місце дістається кандидату від партії «Опозиційна платформа – за життя» , Володимиру Бандурову.  Він витратив 1,3 мільйона гривень.  Цікаво, скільки з цієї суми пішло на організацію концертів  Олі Полякової, Злати Огнєвич та Ірини Білик? Мабуть, багатенько.

Володимир Бандуров витратив більше мільйона гривень
Володимир Бандуров витратив менше грошей, ніж Юрій Коробов

Третю сходинку займає переможниця парламентських виборів по 79-му округу – Юлія Яцик. Кандидатка від «Слуги народу» витратила на виборчу кампанію 171 300 гривень. За бюджетом пані Юлії можна зрозуміти, що концерти з зірками, як її опоненти,  вона ніде не влаштовувала.

Кандидатка від «Слуги народу» витратила майже 200 тисяч гривень
Юлія Яцик витратила майже 200 тисяч гривень на парламентські вибори

Найменше ж витратив  енергодарець Іван Сердюк. Кошторис атомника – 140 тисяч гривень. Іван Іванович також не влаштовував агітаційних концертів та футбольних матчів, саме тому сума витрачених коштів кандидата не така «вражаюча», як у його конкурентів.

Іван Сердюк не влаштовував дорогих концертів
Іван Сердюк витратив найменше коштів на виборчу агітацію

Читайте також: В Енергодарі провели в останній путь енергетика Сергія Сідаша

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X